Anadolu Ajansı’nın ocak ayı fotoğraf ve videoları belli oldu

Fotoğraf, Kültür, Videolar 7 Şubat, 11:54'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 200 OKUNMA

AA’nın ocak ayı fotoğraf ve video haber oylaması sonuçlandı.

Anadolu Ajansı’nın web sitelerinden Türkçe ve İngilizce dillerinde yapılan oylamada, haber kategorisinde 14, yaşam kategorisinde 24 ve spor kategorisinde 11 fotoğraf arasından “Ayın Fotoğrafı” ile 5 video arasından “Ayın Videosu” seçildi.

Haber kategorisi birincisi,

Suriye’de ateşkes ihlalleri –Suriye’de 30 Ağustos’ta yürürlüğe giren ateşkesi ihlal eden rejime ait savaş uçakları, başkent Şam’ın Doğu Guta bölgesindeki Arbin beldesinde yer alan yerleşim yeri ve çarşıya hava saldırısı düzenledi.


Yaşam kategorisi birincisi

Ardahan’da kış –Doğu Anadolu Bölgesi’nde soğuk hava yaşamı olumsuz etkiledi. Ardahan’da okula giden çocukların kaş ve kirpikleri dondu.


Spor kategorisi birincisi

Galatasaray Odeabank-Maccabi FOX –Basketbol THY Avrupa Ligi’nde Galatasaray Odeabank takımı, İsrail’in Maccabi FOX takımıyla Abdi İpekçi Spor Salonu’nda karşılaştı. Bir pozisyonda, Galatasaray Odeabank takımı oyuncuları Vlademir Micov (5) ve Alex Tyus (7), Maccabi FOX takımı oyuncusu Colton Iverson (24) ile mücadele etti.

Demiryolu işçilerinin zorlu kış mesaisi –Kars’ın Sarıkamış ilçesinde çalışan TCDD görevlileri, demiryolu ulaşımının Doğu Anadolu Bölgesi’nde etkili olan “kutup soğukları”ndan etkilenmemesi ve “kara tren”in gecikmeden istasyona varması için çalışıyor. (Cüneyt Çelik)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21