Tuncay Özkan’ın Sosyal Medya Hesaplarından Paylaştığı Nefret Dolu Video

Politika 20 Aralık, 16:03'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 385 OKUNMA

Rusya büyükelçisi andrey gennadiyeviç karlov ankara’da silahlı saldırıya uğradı.Silahlı saldırı sonucu fail Mevlüt Mert Altıntaş etkisiz hale getirildi.Rusya dışişleri bakanlığı sözcüsü mariya zaharova, ankara büyükelçisi karlov’un hayatını kaybettiğini açıkladı.

Andrey Gennadiyeviç Karlov

Sosyal Medyada ve evlerinde bu olayı takip eden tüm vatandaşlar kaygı içerisinde Rusya ve Türkiye’nin tutumunu bekledi. Bu olayın bir provokasyon olduğu ve iki ülke arasındaki ilişkilere zarar gelmemesi adına diplomatik olarak hem Türk yetkililer hem Rus yetkililer gerekli açıklamaları yaptı. Sağduyu çağrısında bulundu.

İşte o suikastın görüntüleri;

Andrey Gennadiyeviç Karlov‘un öldürülmesi ülkede geniş çaplı kaygı ve üzüntü yarattı. Ancak bazı insanlar bu kaygı ve üzüntüyü pey yaşamamış gibi saldırıya geçmekten geri durmadılar.

7 Haziran 2015’te yapılan genel seçimde İzmir 1. Bölge milletvekili ve 1 Kasım 2015’te yapılan genel seçimde İzmir 1. Bölge milletvekili seçil Tuncay ÖZKAN  sosyal medya hesabı facebook ve twitter üzerinden nefret doldu bir paylaşıma imza attı.

İstanbul Bağcılar’daki Selahattin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesinde talebelerinin hazırladığı bir videoyu katil Mevlüt Mert Altıntaş’ın yaptığı suikast görüntüleri ile birleştirdi. Paylaşımdan en sade anlam ile anlaşılacağı üzere bütün imamhatiplilerin canlı bomba,potansiyel suikastçi olduğunu açık bir şekilde söylemiş oldu.

İşte o twit;

Facebook sayfasından yayınladığı o video;

22 yaşında polis memurunu zehirleyen şey sistemin ta kendisi! Böyle yetiştirince böyle oluyor!

Posted by Tuncay Özkan on Tuesday, December 20, 2016

İstanbul Bağcılar’daki Selahattin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesinde talebelerin hazırladığı video Tuncay Özkan’ı oldukça rahatsız etmiş olsa gerek. Anlaşılacağı üzere sadece video değil bu ülkenin bir kısmından ileri ölçüde nefret ettiği aşikar.

Tuncay Özkan’ın nefretle anlattığı o  videoda talebeler hep bir ağızdan “Elimizde Kur’an, kalbimizde iman, Müslümanız Müslüman, Yaşasın İslam” diyor.

Tuncay Özkan’ın bu paylaşımı, bu nefret dolu tavrı hiçbir ahlaki değer ile açıklanamaz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21