İlksan Nisan 2017 Araç Kampanyası Başladı. Kısa Süreli ve Stoklarla Sınırlı Bir Kampanya

Eğitim, Türkiye 14 Nisan, 12:13'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 548 OKUNMA

48.Araç Kampanyamız Peugeot ve Citroen marka araçlar ile 17.04.2017 tarihinde saat 10:00 ‘da başlayacak olup 25.04.2017 tarihinde saat 17:00’da sona erecektir.

Kampanya şartlarını görmek ve katılmak için http://www.otomasyon.ilksan.gov.tr/Default.aspx İlksan üye bilgi sistemine giriş yapınız.

İlksan Üyelerine Yönelik düzenlenen Nisan 2017 48. Araç Kampanyası ile ile ilgili CİTROEN ve PEUGEOT araçları uygun fiyatlarla 17 Nisan 2017 tarihinde başlayıp 25 Nisan 2017 tarihinde sone erecek.

Kampanya Araçları (CİTROEN)

CİTROEN araçlarının hepsi Manuel Dizel’dir. Renk olarak OPAK BEYAZ’dır.

Kampanya Araçları (PEUGEOT 2017 MODEL)

PEUGEOT araçlarının fiyatları ve renkleri aşağıda ki gibidir.

Kampanya Araçları (PEUGEOT 2016 MODEL)

PEUGEOT 2016 Model araçlarının fiyatları  aşağıda ki gibidir.

PEUGEOT 2016 Model araçlarının renkleri  aşağıda ki gibidir.

K A M P A N Y A    İ Ş L E Y İ Ş İ

1) Başvuruların Toplanması;

Satışa sunulan araçlar, çekilişsiz kurasız internet başvuru önceliğine göre peşin olarak satılacaktır.

Kampanyaya katılmak isteyen üyemiz, www.ilksan.gov.tr internet adresindeki “Üye Bilgi Sistemi” bölümünden T.C. Kimlik Numarası ve şifresi ile giriş yaparak “Araç Kampanyaları” modülündeki sayfadan “Katılım Sırası” alanından almak istediği aracın tipini seçerek “Kampanyaya Katılmak İstiyorum” butonundan kampanya sistemine katılacaktır.

Katılan üyemizin ismi, seçtiği aracın markası ve kampanyaya katıldığı sıra canlı olarak internet sayfamızdaki üye sistemimizde görülecektir. İnternet sitemizde gerçekleştirilen müracaat işleminden sonra birinci sıradan başlanarak üyemiz/üyelerimiz irtibat telefonundan aranacak, kampanya teyit işlemi ile birlikte 3 (Üç) İş günü içerisinde araç tutarının tamamını ödeme süreci fiilen başlayacaktır.

İnternet başvuruları 17.04.2017 tarihinde saat 10:00’ da başlayacak ve 25.04.2017 tarihi saat 17:00 de sona erecektir.

Araçlar tabloda belirtilen renklerde olacaktır. Renklerin belirlenmesi; Üye talepleri de dikkate alınarak ödeme işlemlerini tamamlama sırasına göre yapılacaktır. Ancak İLKSAN renk konusunda garanti verememektedir.

Kampanyamız yukarıda bahsi geçen araçlarla sınırlıdır. Belirlenen araç satış stoğunun üzerinde talep olması ve tedarikçi firmanın kampanyaya ek stok ilave etmesi halinde, katılım sırası dikkate alınarak sıradaki üyelerimiz aranarak bilgi verilecektir.

Kampanyada yer alan araçlar ile ilgili güncel bilgilere CITROEN Türkiye internet sitesinden (www.citroen.com.tr) ulaşılabilir.

İLKSAN – DE-HA A.Ş. 0312 425 87 43 – 0312 425 87 44 Numaralı telefonlardan bilgi alınabilir.

 CITROEN Araçlara ilişkin bilgi için size en yakın bayi  irtibat telefon numaraları için tıklayınız.

 2) Ödeme

  1. A) Kampanyaya katılıp müracaatı kabul edildiği kendisine telefon ile bildirilen üye, bildirim tarihinden itibaren araç bedelinin tamamını 3 (Üç) iş günü içerisinde DE-HA A.Ş.’nin AKBANK Cebeci / ANKARA Şubesindeki TR65 0004 6000 1788 8000 0914 34 IBAN no’lu hesabına EFT/Havale ücreti ödemeden gönderecek ve yapmış olduğu havale bilgisini DE-HA A.Ş.’nin 0312 425 87 43 Numaralı telefona bilgi verecektir.
  2. B) Araç bedelinin tamamını nakit ödemede zorlanan üyemiz, ikraz borcu olmaması şartı ile araç bedelinin 000 (Kırkbin)TL’ye kadar olan kısmını İLKSAN’ dan ikraz (borç verme) esaslarına göre alabilecektir. İkraz kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgi http://www.ilksan.gov.tr/ adresinden edinilebilir. (Sandıktan ikraz kullanmak suretiyle araç almak isteyen üyemizden, ikrazı onaylandıktan sonra ikraz kullanmaktan veya aracı almaktan vazgeçmesi halinde, ikrazın damga vergisi ve vazgeçme tarihine kadarki faiz tahsil edilir.)
  3. C) Araç bedelini İLKSAN dan ikraz kullanmak sureti ile ödeyecek üyelerimiz örneğe uygun muvafakatname imzalayarak ikraz evrakları  ile birlikte İLKSAN Genel Müdürlüğüne göndereceklerdir. (Muvakatnameyi indirmek için tıklayınız.)

İKRAZ hakkında detaylı bilgiye www.ilksan.gov.tr internet adresinden veya İLKSAN’ın 444 1943 numaralı telefonundan bilgi alınılabilir.

  1. D) Süresi içerisinde araç bedellerini yatırmayan asil üyelerin yerine yedek üyelere dönülür. Süresi içerisinde araç peşinatını yatırıp araç almaktan vazgeçen katılımcının yatırmış olduğu tutar, Havale ve EFT Masrafları düşüldükten sonra faizsiz olarak geri ödenir. Araç ödemesini tamamlayan ve adına fatura kesilen üye araç almaktan vazgeçemez.

3) Araç Teslim

Araç teslimatları üyemizin ödeme ve randevu önceliklerine göre gerçekleşecektir.

Katılımcı, araç bedeline ilişkin tutarı bağlı ortaklığımız DE-HA A.Ş.’ne ödemesinden sonra, araç bedeli, kampanya boyunca DE-HA A.Ş.’nin yapmış olduğu giderler karşılığı 750,00 TL Masraf düşüldükten sonra kalan tutar katılımcı üyenin aracı teslim alacağı bayi hesabına DE-HA A.Ş. tarafından ödenecek ve katılımcının ismi, İLKSAN numarası ve araca ilişkin bilgiler CITROEN Türkiye A.Ş.’ne bildirilecektir.

CITROEN Türkiye A.Ş. bu bilgiler doğrultusunda; katılımcı üyenin araç almak için belirlediği CITROEN bayisine aracın faturasını kesecek ve araç İSTANBUL stoğundan üyenin teslim alacağı bayiye sevk edilecektir.

Araç bayi adresine geldikten sonra, bayi katılımcı adına aracın vergilerini yatıracak ve aracın faturasını keserek plaka ve ruhsat işlemlerini tamamlanmasından sonra belirlenen randevu günü katılımcı üye bayiden aracını kontrol ederek teslim alacaktır.

Araca ait trafik sigortası katılımcı üye tarafından ödenecektir. Araca ilişkin kasko sigortasının yaptırılması tavsiye edilmektedir.

Katılımcı üye kampanyadan alacağı aracı en az 2 (İki) Ay dolmadan satmamayı taahhüt eder.

4) Araç Fiyatına Dâhil ve Hariç olan tutarlar

1) Özel Tüketim Vergisi (ÖTV), Katma Değer Vergisi (KDV), 750,00 (Yediyüzelli)  TL Masraf (Kampanya boyunca DE-HA A.Ş.’nin yapmış olduğu giderler karşılığı), 1.020,00 (Binyirmi) TL (M.T.V. Bandrolu+Plaka+Ruhsat) Araç fiyatına dâhildir. (Vergilerde oluşabilecek değişiklikler fiyatlarımıza yansıtılacaktır.)

2) Zorunlu Mali Sorumluluk Trafik Sigorta Poliçesi fiyatlara dâhil değildir. Katılımcılar araç tesliminde bu bedeli ayrıca ödeyeceklerdir.

3) Kasko Sigorta yaptırılması katılımcılara tavsiye edilmektedir.

 

5) Kasko sigorta teklifi almak İsteyenler için

Şirketimiz DE-HA A.Ş. ile IMC Brokerlik Limitet Şirketi arasında yapılan anlaşma ile İLKSAN üye ve emeklilerinin araç kasko sigortasından uygun fiyatlarla yararlanabilmeleri için www.ilksan.gov.tr İnternet sayfasında bulunan IMC Brokerlik link üzerinden teklif başvurusu yapabilecekleri gibi (212) 700 17 88 Numaralı telefondan da bilgi alınabilir.

Not: İlksan’dan emekli olan üyeler de bu kampanyadan yararlanabilirler.

http://www.ilksan.gov.tr/haber/281/ARAC-KAMPANYASI?id=281

Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Alime Nisan 14, 2017

Taksit seçeneği var mı?

Ensar DELİDUMAN Nisan 14, 2017

Alime Hanım;
taksit seçeneği yok. Aracı peşin para ile alıyorsunuz. Dilerseniz İlksan’dan 40.000 48 ay vade ile ikraz kullanabilirsiniz.
Size aracı satan şirketi aynı yer olarak düşünmeyin.

Erdoğan Nisan 14, 2017

Emekli olanlar da başvurabilirler mi?

Ensar DELİDUMAN Nisan 14, 2017

Emekli olanlar da başvuruda bulunabiliyor.
Emekli olanlar sadece ikraz alamıyor onun dışında her konuda yararlanabiliyor.
Hatta otellere en fazla giden türk müşteriler emekliler.

Ahmet Nisan 14, 2017

Neden sadece Peugeot ve Citroen markalar var. Doyduk gari.
Renault, Honda niye yok?
Değiştirin artık yahu.

Ensar DELİDUMAN Nisan 14, 2017

Ahmet Bey;
Araç kampanyası ya adı, diğer dediğiniz firmalar bu kampanya şartlarını sağlamıyor. Yoksa kendileri ile görüşüyoruz.
bi araç için 3000 tl fark veriyorlar. Bu yüzden dahil etmiyoruz kampanyaya. Bazı aylar da stok ayıramıyorlar.


Sayac
21