Çağlar Çorumlu kalp krizi geçirdi

Gündem 27 Aralık, 10:21'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 425 OKUNMA

Yedi numara dizisinin Yusuf Güdük’ü reklam setinde kalp krizi geçirdi. Ekranlarda ilk olarak yedi numara dizisinden hatırladığımız Çağlar Çorumlu reklam setinde kalp krizi geçirdi. Çağlar Çorumlu’nun kalp damarlarına stent takıldı.

Yusuf Güdük/Yedi Numara

Ünlü oyuncu Çağlar Çorumlu, geçtiğimiz hafta marka yüzü olduğu firmanın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Çekimler sırasında sırtında bir ağrı olduğunu ve kendisini kötü hissettiğini söyleyen Çorumlu için sete ambulans çağrıldı.

Gelen sağlık ekipleri Çorumlu’nun kalp krizi geçirdiğini fark edince, oyuncu acilen hastaneye götürülerek ameliyata alındı.

Operasyonda kalp damarlarına üç stent takılan oyuncu, birkaç gün hastanede müşahede altında tutulduktan sonra taburcu edildi.

Çağlar Çorumlu, evinde dinlenmeye çekildi.

Yedi numara dizisinden sonra Zeki Demirkubuz’un kader filminde ve bulantı filmlerinde gördüğümüz yetenek algımızda iyice yer etti.

Son zamanlarda Güldür Güldür show da Eşofmanlı Şevket Hocayı canlandıran oyuncu televizyon izleyicisi tarafından oldukça beğenilmekte. Eşofmanlı Şevket Hoca karakteri geçmişte rol aldığı dizilerden akılda kalan karakterleri bile geride bıraktı.

Eşofmanlı Şevket Hoca

Güldür Güldür programında Eşofmanlı Şevket Hoca karakteri ile, kendisine sorulan saçma sapan soruları yanıtlayan bir hoca karakteri çizmekte.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21