Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim görevinden ayrıldı

İsrail polisi namaz sonrası cemaatten 13 kişiyi yaraladı

KOSGEB desteğiyle ‘sinekten protein’ çıkartıyor

‘Fırat’ın çakılları’ kadınların elinde ‘taş bebeğe’ dönüşüyor

Galip Öztürk’ten Kampanyaya Anlamlı Destek

Politika, Türkiye 3 Aralık, 21:37'de eklendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN geçtiğimiz günlerde bir çağrıda bulunmuştu. Erdoğan çağrısında dövizinizi bozdurup Türk lirasına yada altına çevirin demişti. 

metro-turizm

Erdoğan’ın bu çağrısına Metro Truzim’in sahibi Galip Öztürkten tam destek geldi. Galip Öztürk Twitter aracılığı ile bu besteği şöyle duruydu;

500 $ bozduran ve resmî makbuzu 0 (549) 763 31 62 nolu telefona WhatsApp mesajı gönderen herkese Metro’dan bir bilet hediye edeceğim.

Galip Öztürk daha önceki paylaşımlarında da Tüm halkımızı ve milli işadamlarımızı her bedeli ödemek pahasına dolarlarını bozdurarak Devlet ile kenetlenmeye davet ediyorum. diye seslenmişti.

Her fırsatta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında olduğunu dile getiren Galip Öztürk bu kampanyada da elinden geleni yapmaya çalışmış. Bazı çevreler bu durumu aşırıya kaçmak olarak tanımlamakta, bazı çevreler kendi reklamını yaptığı düşünmekte ve bazı çevreler ise vatanperverlikten yaptığını düşünmekte.

Cumhurbaşkanı dolar için ne demişti?

Sosyal Medyada Galip Öztürk’ün bu desteğine ve açıklamasına tepkiler ise şöyle;

https://twitter.com/hic_t/status/804830628168470528

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac

Notice: Trying to get property of non-object in /home/malayani/public_html/wp-content/plugins/activity-reactions-for-buddypress/class/class.php on line 1080
21
sadfasd