Evlendiği kız düğün gecesi 5 aylık hamile çıktı

Gündem, Türkiye 28 Ekim, 10:25'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 320 OKUNMA

Aydın’da, düğün sonrası eşiyle birlikte evine gitmek üzere yola çıkan damat, hayatının şokunu yaşadı. Yolda rahatsızlanan gelinin 5 aylık hamile olduğunu öğrenen damat boşanma ve tazminat davası açtı.

hamile

İzmir’de çalışan M.E., görücü usulüyle tanıştığı F.K. ile 2 gün 3 gece devam eden düğünle dünya evine girdi. Ekim ayında gelin F.K’nın yaşadığı ilçede yapılan kına gecesinin ardından oğlan evi olan Denizli’de düğün yapıldı.

“MÜJDE, EŞİNİZ HAMİLE

Düğünün ardından eşiyle birlikte İzmir’deki evine gitmek üzere yola çıkan damat M.E’nin dünyası, gelin F.K’nın rahatsızlanıp en yakın hastaneye gitmeleriyle karardı.

Doktorların müdahalesinin ardından “Müjde, eşiniz 5 aylık hamile” yanıtını alan M.E. neye uğradığını şaşırdı. 3 gün önce nikah kıydığı karısının 5 aylık hamile olduğunu öğrenen damat M.E., soluğu kızın ailesinin evinde aldı.

F.K’yı ailesine teslim eden M.E., düğünde yaptığı takılara da el koyarak evden ayrıldı. Emniyete giderek şikayetçi olan M.E., hızlı bir şekilde boşanma işlemlerini başlattı. Büyük bir mağduriyet yaşayan M.E.; gelin F.K ve ailesi hakkında da tazminat davası açtı.

HÜRRİYET

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Kağan Ekim 28, 2016

Olur bazen öyle


Sayac
21