Emeklilikte Yaşa Takılanlar Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı Ziyaret Etti

Ekonomi, Türkiye 8 Mart, 12:55'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 15.616 OKUNMA

Sosyal Medya üzerinden organize olup haklarını savunmak için Cumhurbaşkanlığı sarayını ziyaret eden Emeklilikte yaşa takılanlar bu sefer bir sonuç elde etmeyi amaçlıyor.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen emeklilik mağdurları Beştepe Külliyesi önünde buluşup Cumhurbaşkanlığı sarayına girmek istedi. Saray görevlileri kalabalığın tamamını içeri alamayacaklarını bildirdikten sonra Emeklilikte yaşa takılanlar tarafından seçilen üç temsilci, tek tek imzalanan toplu dilekçeler ile birlikte Külliye yetkilileri ile görüşme sağladı.

Emeklilikte yaşa takılanlar grubu aynı zamanda basın açıklaması yaptı. Taleplerini basın aracılığıyla da duyurmaya çalıştılar.

Külliye ile görüşmeler sona erdikten sonra, Emeklilikte yaşa takılanlar grubu Ak Parti   Ankara İl Başkanlığına doğru harekete geçti. Grup üyeleri kendi aralarında seçtikleri 3 temsilci ile İl başkanlığı ile görüşme yapıp, Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanken verdiği sözü hatırlatıldı ve mağduriyetlerinin giderilmesi için Başbakan Binali Yıldırım’a ulaştırılmak üzere tek tek imzalanmış dilekçeler teslim edildi.

Ak Parti Ankara İl Temsilciliği ile görüşmeler sona erdikten sonra, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne verilmek üzere toplu şekilde imzalanan tek dilekçe iki kuruma da verilmek üzere temsilcilere teslim edildi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Ne İstiyor?

Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Tarık Yılmaz Mart 8, 2017

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Grubu emeginize yüreginize saglık sizlerle ne kadar gurur duysak azdır sagolun varolun

cemalguler Mart 9, 2017

1987 is girisim hic bosluk yok

METİN KAYA Mart 9, 2017

emeginize saglık milyonlarca emeklilikte yaşa takılanın sesi oldunuz sizlerle gurur duyuyoruz

EYT LOKMAN Mart 9, 2017

emeklerinize yüreginize saglık inşallah müjdeli haber bekliyoruz

Alisanal Mart 9, 2017

Hepinizden Allah razı olsun para durumu nedeniyle yanınızda olamadım hakkımızıaradınızdan dolayı tşkr ediyorum sağolun varolun

Derya Altıntaş Mart 10, 2017

Zafer abi inşallah bu emekleriniz karşılıgını bulur sesimiz oldunuz… tüm orada bizi temsil eden arkadaşlara teşekkür ediyorum


Sayac
21