BizProfits EBM Ağı ile Büyük Kârlar Kazanın

Türkiye 15 Aralık, 11:58'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 166 views OKUNMA

Mükemmel bir üye ağının kalitesi, glitz, glamour ve fantezi özellikler tarafından tanımlanmamaktadır. Derhal elinde bir dizi gelişmiş araç olması kesinlikle güzel olsa da, EBM ağının yayıncılarıyla oynaması gereken rol, karşılıklı yarar sağlayacak bir ortamda yüksek ödeme sağlayan ve yüksek dönüştürülmüş tekliflere erişim sağlamaktır Başarı.

Aslında bu, veri odaklı bir yaklaşımı izleyen bir EBM ağı olan BizProfits tarafından ortaya konan hedeftir. Doğru yayıncılar için doğru EBM tekliflerini seçmek için veriler ve bilgilerle yönlendirilirler. Bu yolla, reklamverenler, istedikleri yolları ve trafiği alırken, yayıncılar çabalarından dolayı ödüllendirilir.

Bir BizProfits’e Genel Bir Bakış

Bağlı kuruluş pazarlamasının nasıl işlediğine zaten aşina olan İnternet pazarlamacılarından, BizProfits ile hız kazanmak için fazla şey gerekmeyecek. Şebeke çok sayıda ortak teklif sunar ve trafik dönüştüğünde komisyon kazanırsınız.

BizProfits ağındaki tekliflerin birçoğunu biraz daha keşfedeceğimiz çoğunluk, olağan EBM’ye (eylem başına maliyet) ve CPL’ye (kurşun başına maliyet) göre değişiyor. Genel olarak, bu teklifler için oluşturduğunuz trafiğin ücretsiz deneme sürümüne kaydolması, bir servise kaydolması veya bir posta listesine katılmanız gerekir. Yatırımcı ve ticaret platformlarının bazılarında, ziyaretçi, ilk kez yatırdıkları zamana (FTD) göre dönüşüm gerçekleştirir. Komisyonunuzu kazandığınız anda.

Bazı diğer üye kuruluş ağları, envanterinde daha fazla teklif bulunduğuna övgüde bulunsa da, tekliflerin yayınlanması için seçici olmayabilirler. Buna karşılık, BizProfits hem teklifler hem de bağlı kuruluşlar için çok titiz ve seçici bir onay sürecinden geçerek yalnızca en iyisini yapmasını sağlıyor. Tıpkı onların boşa gitmediği gibi, zamanınızı boşa harcamayın.

Tanıdık HasOffers Ortamı

BizProfits, tamamen yeni bir kullanıcı arabirimi ve kuruluş panosunu bir araya getirmek yerine tanıdık HasOffers arka uç tarafından desteklenmektedir. Burada, üye kuruluş tekliflerini bulmak, tanıtmak ve izlemek için ihtiyaç duyduğunuz her şeye erişebileceksiniz.

Bu gösterge panosu sayesinde, yeni kampanyalar kurabilir, istatistiklerinizi görüntüleyebilir, pazarlama materyalleri indirebilir, teklifler arasında sıralayabilir, hesap bilgilerinizi güncelleyebilir, ödeme bilgilerinizi vereceksiniz vb. Tüm gezinme, hesap yöneticinizle iletişim bilgilerini de içeren sol tarafta.

Teklifler Müsaittir?

BizProfits ana sayfası, yaklaşık 4 milyon dolarlık komisyonların 4.7 milyondan fazla tıklamayla 2.700’den fazla yayıncıya ödenildiğini gösteriyor. Envantere hızlı bir arama yapmanın daha fazla teklif sunduğu görülmesine rağmen, bu 98 teklif üzerinden gerçekleşti.

Bu teklifler için arzu ettiğiniz tüm bilgiyi elde etmek için bir hesaba kaydolmanız ve arka uça erişmeniz gerekecek, ancak BizProfits’ten EBM tekliflerine de göz atabileceğiniz halka açık bir sayfa var.

BizProfits tarafından yaklaşan ana kategoriler arasında sağlık ve güzellik, diyet ve kilo kaybı, cilt ve yaşlanma karşıtı, finansal, ikili seçenekler, iş fırsatları (biz-opp), krediler ve çekilişler var.

Tahmin edebileceğiniz gibi, ödemeler, teklife ve bir dönüşümün gerektirebileceğine göre önemli ölçüde farklılık gösterebilir. Örneğin, yüzlerce dolarlık ödemeler forex, ikili ve diğer finansal tekliflerde nadir görülürken, 40 dolarlık sağlık ve güzellik aralığında birkaç tane var.

Tek tek herhangi bir teklifi tıklamak, hangi ülkelerin tanıtım için uygun olduğu, teklifin ne zaman sona erdiği ve ödeme seviyesi de dahil olmak üzere detay sayfasını açığa çıkaracaktır. Gerçekten minnettar olduğum bir özellik, hiçbir şeye tıklamadan açılış sayfasını teklif sayfasından önizleme yapabilmenizdir. Bu, trafiğinizi nereye yönlendireceğiniz konusunda size daha iyi bir fikir verir.

Tüm teklifler tüm bağlı kuruluşlar için hemen mevcut değildir. Erişim için başvurmanız gerekebilir ve bu, reklamverene bağlıdır. İyi haber şu ki içeri girdikten sonra, bir çok pazarlama materyaline erişebiliyorsunuz ve daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa BizProfits’in üst düzey çakıl destek sözü verdiğini unutmayın.

Yayıncılar İçin Önemli Notlar

BizProfits, fazladan çan ve ıslıklarla dolu aşırı bağlı bir ortaklık ağı değildir. Bu işle ve para kazanmakla ilgili. Teklifler bahsedilen düşeyler olmadan makul derecede çeşitlidir ve ödemeler gerçekten sektörün en iyileri arasındadır.

Ana CPA tekliflerine ek olarak, BizProfits ayrıca 2. katmanlı bir “refer a affiliate” bir programa sahiptir, burada başvurduğunuz yeni bir üye tarafından oluşturulan komisyonların% 5’ini kazanırsınız. Seçtiğiniz PayPal, Epese, Paxum, WebMoney ve banka havaleleri ile yayıncıların ödemeleri iki ayda bir yapılır.

Bu ağda, özellikle de dikey ikili seçeneklerde, 350 dolar veya daha fazla EBM ile birkaç teklif olduğunu düşünürseniz, BizProfits ile ciddi bir para kazanmanın kesin bir potansiyeli vardır. Kayıt olmak sadece birkaç dakika sürer. Deneyimli iştirakçi pazarlamacılar, özellikle süslü görünen herhangi bir şeye giyinmemiş olsa da burada hoşunuza gidecek çok şey bulacaktır.

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21
sadfasd