Bir Annenin Kar Tatiline İsyanı

Türkiye 12 Ocak, 08:51'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 524 OKUNMA

Okulu çocuklardan kurtulma olarak gören bir annenin kar tatili isyanı olacaktı aslında. Kendi evladının şımarıklığından rahatsız olan bu tarz insanlar da var maalesef.

Doğururken vali beye mı sormuş yahut öğretmenlere mı sormuş acaba kendisi?

Allahım ya en sinir olduğum veli tipi. patla, kudur, saç baş yol, delir, beter ol. insan misin sen?? anne misin?? yok anneler günü yok cennet annelerin ayağı altında aman ben dogurdum ben anneyim ben 9ay taşıdım ben ben ben anneyim anneeee diye kafa patlatmayi da iyi bilirsin, ulan anne sen nasıl annesin de çocukların sana ağır geliyor? sen nasıl annesin de onlara ahlakı terbiyeyi düzeni disiplini veremiyorsun??

Bak okulda saatler var iki iki gidiyor iki saat matematik 2 saat türkçe vs vs aynen böyle yapsana programı? uygulasana?

Kalkış, kahvaltı, oyun, kitap okuma, ortalık toplama, dolap düzenleme, anneye yardım, evde spor hareketleri, beraber yaratıcı aktiviteler yapma, beraber yemek yapma, yemek, oyun kitap, banyo, kapanış ve uyku.

Ama haspamin dizisi var olmaz. sonra annelik 7/24 yersen. yürüyün gidin oradan. sonra çocuğum şöyle okullar böyle.

Alt komşum vardı 3 çocuğu var bana isyan ediyor ona da aynini dedim bana mı sordun kardeşim doğururken???

Te allam ya. hayır büyüyüp bize bakacak falan filan beklentisi bir de kötü yola düşmeden evlendigini görelim derdi olmasa kediler köpekler gibi salacaklar sokağa . yok bunlara öfkem dinmez dinemez. uyuz tembel ise yaramaz alt yaşam formları sizi.

Şaka yolluymus da ironiymis de hadi oradan gerçeğini her gün duyuyorum. asalim keselim de demedim şu yaşam formuna saygıyı bırakın muhabbeti kesin aşağılayın ki bir titreyip kendine gelsin, hepsi bu, o da bi ihtimal belki.. https://eksisozluk.com/entry/65507170

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21