Diriliş Ertuğrul’un Karakterlerine Göre Seni Anlatıyoruz

Testler 24 Eylül, 20:24'de eklendi

Sana 7 tane resim göstereceğiz ve bu resimlerde sana en yakın kişileri soracağız. Sonunda da sana seni anlatacağız! Hazır mısın? Hadi hemen testi çöz ve sonucunu gör!

1. Başlıyoruz! Öncelikle Cinsiyetini Öğrenelim


2. En Sevdiğin Alp Hangisi


3. Peki en çok hangi alpe güvenirsin


4. Sence dizinin en kötü karakteri kim?


5. Dizinin en eğlenceli karakteri kim?


6. Diziye göre en sempatik kötü karakter kim?


7. Kimin Alpi olmak isterdin


Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

mehmet mercan Kasım 6, 2016

Aykız! Sen tutkulu bir insansın! Çok duygusalsın. Senin kadar duygu yüklü, tutkulu bir insan zor bulunur. Duygularını ve iç dünyanı gizlemeyi iyi başarıyorsun. Öz güvenin zirvede. Dışarıdan bakıldığından, soğuk, insanı rahatsız eden tavırların duygusuz izlenimi verebilir ama bu, buz dağının sadece görünen kısmıdır. Aşağılarda neler olduğunu da tam olarak hiç kimse bilemez. Sır küpüsün bu da senin hoşuna gitmiyor değil 😉

metin Kasım 7, 2016

Hayme Ana! Çok güçlüsün! Sıkıntılar karşısında müthiş bir irade sergileyebiliyorsun. Kolay kolay kimseyi üzmezsin. Pek farkında olmasan da sezgi yeteneğin çok kuvvetli. İnsanları üzmemek için gayret ediyorsun ama çevrende senin tahammülünü zorlayanlar oluyor. İnsanların dertleriyle ilgilisin. Bu dertlerle ilgilenirken asla gocunmazsın. Geleneklerine ve kurallarına son derece bağlısın! Onların devamı için kendinden bile taviz verirsin!

tangut t Ocak 20, 2017

Halime Hatun! Halime Hatun! Sen dünya tatlısı bir insansın! Çevrende sevilen sayılan melek gibi pamuk gibi birisin. Sadece gözleriyle konuşabilen nadir insanlardansın. İçinde yüksek duygular besliyorsun bu da seni iyice gizemli yapıyor. Kapılarını kolay kolay kimseye açmıyorsun, açınca da hayat bayram oluyor açtığına. Herkesin aradığı sevgili sen olabilirsin. İnsanı mıknatıs gibi çeken bakışların var.


Sayac

Notice: Trying to get property of non-object in /home/malayani/public_html/wp-content/plugins/activity-reactions-for-buddypress/class/class.php on line 1080
21
sadfasd