Burada En Aptal Kim? Seçimin Kişiliğini Açığa Çıkartabilir!

Testler 11 Eylül, 12:39'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 87 OKUNMA

Bu haftaki sosyal medya tartışması bu resimle başlamış görünüyor. Fotoğraf internet üzerinden yol almaya başladığından beri tartışma sosyal medya organlarını ateşledi.

 

Resme bak ve bu dördünden hangisinin en aptal olduğunu bize söyle. Seçimleriniz her biri kişiliğinizin bir bölümünü ortaya çıkarabilir.

1 Numara’yı Seçtiyseniz;

Ne yazık ki genellikle pes eden kişisin. Durumu zaten etkileyemeyeceğini düşünüyorsun. Bu nedenle verilen şartları kabul ediyorsun. Asla polemiğe girilecek biri değilsiniz. Etliye sütlüye karışmadan uzaktan seyretmeyi seviyorsunuz. Çünkü kavgalar ve skandallar sizi üzüyor. Sen çok kibar ve dürüst bir adamsın.

2 Numara’yı Seçtiyseniz;

Bazen aceleci kararlar veren birisin. Durumu analiz etmek için kendinize zaman tanımıyorsunuz. Bu yüzden kaçınılması gereken hatalar yapıyorsunuz. Biraz daha odaklanmanız ve analiz etmeniz gerekir.

3 Numara’yı Seçtiyseniz;

Sen her zaman sonuna kadar giden dürüst bir insansın. Asla vazgeçmez ve son ana kadar hakkını savunursun. Stratejileri düşünmek hobilerinizden biridir. Çok başarılı bir iş adamı olabilirsin.

4 Numara’yı Seçtiyseniz;

Sen gerçek bir isyancısın. Bazen birşeyleri kanıtlamak için bazende kendinle bile savaşabilirsin. Tüm bu oyunlar size mantıklı düşünmeyi bıraktırıyor.

 

Not: Yorum kısmına hangi numarayı seçtiğinizi lütfen belirtiniz…

Elitereaders

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21