WordPress’de pageslug kullanma

Teknoloji 5 Aralık, 07:58'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 134 views OKUNMA

WordPress’in sahip olduğu ve bazen unutulan bir özelliği mesaj yayın özelliğidir. Mesajlarda kullanabilirsiniz, ancak muhtemelen sayfalara uygulanabilir.

wordpress-toolsMesajlaşma, blogunuzdaki popüler ve önemli sayfalar için daha güzel URL’ler bulundurma seçeneği sunar.

Örneğin, kullanıcılarımızın çevrimiçi sayfasını ele alalım. Sayfa ‘Hayır olarak bilinir. Şu anda blog yazan ipuçlarını görüntülüyor “ancak sayfanın url adresi http://www.bloggingtips.org/useronline/ şeklindedir. Eminim siz de kabul edeceksiniz / useronline / / ziyaretçi-yok-şu anda-görüntüleyen-blogging-ipuçları çok daha güzel.

Kısacası, yeni bir sayfa veya postanın gönderildiği adresi kontrol etmenize izin verir. Bu, çeşitli nedenlerle faydalı olabilir. Ziyaretçilerin blogunuzdaki belirli bölümleri hatırlamasını kolaylaştırır ancak aynı zamanda sayfanızın arama motorlarında nasıl optimize edildiğini kontrol etmenizi sağlar. Anahtar kelimeleri vb. Hedefleyebilirsiniz.

Birçoğunuz zaten bu özelliğe aşina olabilir ve onun tam olarak WordPress’in temel bir parçası olmamasına rağmen, umarım bunun hiç kullanmadığınız kişilere getirdiğini ?

Açıklama: Tam açıklama yaparken, site sahibinin web sitemdeyken tıkladığınız, okuduğunuz veya baktığınız her şeye maddi veya başka bir şekilde fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: , ,

Sayac
21
sadfasd