Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim görevinden ayrıldı

İsrail polisi namaz sonrası cemaatten 13 kişiyi yaraladı

KOSGEB desteğiyle ‘sinekten protein’ çıkartıyor

‘Fırat’ın çakılları’ kadınların elinde ‘taş bebeğe’ dönüşüyor

Trumpia Mobil Pazarlama ile İştirak Sahibi Olun Para Kazanın

Teknoloji 15 Aralık, 13:33'de eklendi

Reklam ve pazarlama eskisi gibi değildir. Birçok kişinin TV yayınlarının gerçek zamanlı olarak izlenmesinin önünde oturmadığı gibi, PVR’lerinde kayıtlı şovları izlediklerinde reklamları atlamak da seçilmiyor.

Daha yakın bir tarihte, insanlar internette şovlarını yayınlıyor ve geleneksel reklamcılığı tamamen atlıyorlar. Günümüz pazarlamacılarının ihtiyaç duyduğu şey, ideal müşterilerine daha da doğrudan erişebilecekleri akıllı hedeflemeye olanak tanıyan bir araçtır.

Herkesin hemen hemen her zaman onlarla birlikte olması gereken tek şey nedir? Onların cep telefonu.

Trumpia SMS yazılımı, nerede olursa olsun müşterilere kısa mesaj gönderme sürecini otomatikleştirerek bu gücü elinize geçirir. Ve bu Trumpia üyelik programında da para kazandığınızda yararlanabileceğiniz bir güç.

Trumpia nasıl çalışır?
Ortaklık programının ayrıntılarına girmeden önce, önce Trumpia ürününün kendisini yakından inceleyelim. Yazılım, mesajlar abonelerinize SMS yoluyla gönderilmesi dışında, e-posta adresleriyle olabilecek posta listeleri gibi çalışır.

İnsanlar bir mesajı beş haneli kısa bir koda (ör. “Text JOIN to 12345”) kısa mesaj göndererek veya çok kısa bir çevrimiçi formu doldurarak mesajlarınızı almak üzere kaydolabilir.

Buradan, sistem tamamen otomatikleşerek abonelere teklifler ve mesajlar iletebilir. Sistem, iki yönlü mesajlaşma bile desteklemektedir; yani, kullanıcılarınızın sorularını cevaplayabilir ve kısa mesaj yoluyla cevap verebilir.

Bu konuşmalar ve diğer iletişim sayesinde kullanıcılar, diğer mesajlar için farklı yollara bölünebilirler. Bu mesajlar, tıklama sayısı veya ilgi alanları gibi tanımladığınız koşullara göre otomatik olarak teslim edilebilir.

Trumpia, ürünü özetleyen kullanışlı beş dakikalık bir demoya (aslında beş dakikadan azdır) ve neyi kısaca özetleyecek:

Trumpia’yı mobil pazarlama ihtiyaçları için zaten kullanan daha büyük ve önemli şirketlerin bazıları arasında Amazon, Cisco, Microsoft, Airbnb, LinkedIn ve Time Warner Cable bulunmaktadır.

% 20 komisyon kazan

Trumpia’nın ortaklık programı “basit, anlaşılır ve satılması kolay” olacak şekilde tasarlandı. Daha önce diğer ortaklık programlarıyla çalıştıysanız burada paradigma tanıdık gelecektir.

Üyelik olarak üye olabilmek için önce Trumpia ile bir hesap açmalısınız. Endişelenme; Aslında bir Trumpia müşterisi olmanız gerekmiyor. Üyelik üyelik formunun bir parçası olduğu için yalnızca bir kullanıcı adınızın olması gerekiyor.

Ortaklık hesabınız onaylandıktan sonra, bir ortaklık müdürü sizi programa tanıtmak, komisyon yapısına geçmek ve size iç komisyon izlemesi için kişiselleştirilmiş bir bağlantı sağlamak için sizinle iletişime geçecek. Bağlı kuruluş yönetim alanı henüz mevcut değil.

Size verilen benzersiz promosyon kodu ile Trumpia’yı pazarlamakla, tüm tavsiyeleri hesabınıza bağlanır ve referans müşterinin ömrü boyunca% 20 komisyon kazanırsınız. Bu hesap yıllarca ve yıllarca gemide kalırsa, bu, tüm zaman boyunca kalan aylık komisyonlar kazanacağınız anlamına gelir.

Kazançlarınızı Nasıl En Üst Düzeye Çıkardırabilirsiniz

Trumpia için ödeme eşiği 100 TL olarak belirlenmiştir. Buna ulaştıktan sonra, bir komisyon çekine gönderilecektir.

Programın, tek bir tavsiyede 1.000 dolara kadar komisyonlar sunabileceğini görünce bu eşiğe ulaşmak çok zor olmamalı. Ürünün fiyatı aylık 149 $ ‘dan 11,820 $’ ya kadar peşin ödenerek çok karlı komisyonlar elde etti. Ancak bu müşterileri nasıl en başta toplayabilirsiniz?

Mobil pazarlama ortaklığı programı sayfasındaki Trumpia, kayıt işlemlerinizi artırmanın altı yolu açıklanmaktadır. Bu, Truthia ürününü doğru kitleye ulaştırmak ve satış ortağı bağlantınızın bu potansiyel müşteriler için tıklamanın net bir yer olmasını sağlamakla ilgilidir.

EzineArticles gibi sitelerde incelemeler yapın
Trumpia ve SMS pazarlamacılığı hakkında blog
Pazarlama forumlarında teşvik etmek
Basın bültenini dağıtın
Posta listenizdeki abonelere söyleyin
Tıklama başına ödeme reklamcılığı kullanın
Trumpia, demolarını deneyen insanların% 30’unun ücretli müşterilere dönüştüğünü ve bu sayede üyelere başarı şansını artırabileceklerini söylüyor. Henüz kaydoldunuz mu?

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac

Notice: Trying to get property of non-object in /home/malayani/public_html/wp-content/plugins/activity-reactions-for-buddypress/class/class.php on line 1080
21
sadfasd