SE Sıralaması İnceleme: Blogcular ve Pazarlamacılar için SEO Aracı Olmalıdır

Teknoloji 13 Aralık, 08:40'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 164 views OKUNMA

Blog kariyerime başladığımda, doğru araştırmanın bu mesleğe saygınlık kazandırmanın en önemli şeylerinden biri olduğunu anladım. Anahtar kelime konumlarını ve rakip analizlerini izlemenize yardımcı olabilecek çeşitli araçları denedim.

SE Sıralaması, blog yazarlığım hayatımı kolaylaştırdı ve arama motoruna ve ters oran oranlı optimizasyona “ters” bakmamı sağladı. Şu anda, uygun rakip analizinin güçlü bir izleyicisiyim ve internet pazarlama ve bloglama için uygun SEO araçlarını kullanıyorum.

Bu yazıda bloglama ve pazarlama ihtiyaçları için neden SE Sıralamasını kullanmanız gerektiğini açıklamak istiyorum.

SE Sıralamayla ilgili birkaç kelimeyle

SE Sıralaması, pazarlamacılar ve blogcuların pazarlama stratejilerini ve geliştirme projelerini etkili bir şekilde analiz etmelerine ve ayarlamalarına yardımcı olan, her şey dahil bir bulut tabanlı pazarlama aracıdır. Aracın ücretsiz sınırlı ve profesyonel ücretli planları vardır.

SE Sıralamasını hemen neden kullanmalısınız?

Blogcular için araç, blog’unuza yeterli trafik çeken en iyi anahtar kelimeleri bulmak için vazgeçilmez olabilir ve bu anahtar kelimeler temelinde kaliteli içeriği yazabilir ve alanınızdaki hedeflenen anahtar kelimeler için daha yüksek sıralayabilirsiniz. Yeni başlayanlar iseniz, en iyi SE Sıralaması özelliklerini test etmek için ücretsiz bir deneme ile en iyi sonucu alabilirsiniz. Her neyse, web sitenizi ayrıntılı bir şekilde analiz etmek için her zaman yükseltebilirsiniz.

İnternet pazarlamacılar için, hizmet, raporlar üretmekte zaman kazandırır, müşterilerinizle olan iletişimi en aza indirir ve pazarlama projelerini yönetmek için kullanışlı araçlara erişmenizi sağlar.

SE Sıralaması’nda hangi özellikler sunulmaktadır?

SE Sıralaması tarafından sunulan tüm özellikler altındır. Başarınız için harika pazarlama stratejileri geliştirmek için iki veya daha fazla özelliği entegre edebilirsiniz. Mesajınızda, web sitenizin arama sıralamalarında hakim olmasına yardımcı olabilecek temel özellikleri vurgulamak istiyorum.

Anahtar kelime araştırması
Backlink analizi
Pozisyon takibi
Web Sitesi Denetimi
Sosyal Medya Yönetimi
Ayrıntılara atlamaya hazır mısınız? Hadi bunu yapalım.

1-Anahtar Kelime Araştırma

Anlamlı anahtar kelime araştırması, web sitenize gelen trafiği artırmanın bir numaralı yoludur. Hala hedef anahtar kelimeleri bulmak için çoğumuzun hala Google Anahtar Kelime Planlayıcı’yı kullandığını biliyorum çünkü bu anahtar ücretsiz. Ancak, diğer blog yazarlarının aynı anahtar kelimeleri kullandıklarından emin olun; böylece sıralama genel süreci zorlaştırır.

SE Sıralaması, nişinizde en karlı anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olur. Araç, kendi iç veri tabanına dayanır ve size kısa kuyruk ve uzun kuyruk anahtar kelimelerinin mükemmel bir setini vermek için mükemmel bir şekilde ayarlanmıştır.

Bir anahtar kelime girdiğinizde, sonuç sayfasında alakalı anahtar kelimelerin bir listesi ve sorgunun popülerliği gösterilir: yüksek, orta ve düşük. Dosyayı CSV ve Excel formatlarını kullanarak dışa aktarabilirsiniz.


Projeye anahtar kelime eklediğinizde, aylık arama hacmi (Google Anahtar Kelime Planlayıcı aracına dayanan), Rekabet (Google Anahtar Kelime Planlayıcı tarafından sağlanan veriler), Teklif Önerimi (ortalama, tahmin edilen şekilde) gibi çok ayrıntılı istatistikler alırsınız. Google) ve arama sonuçları ve sıralamaların sayısı.

2-Backlink Analizi

Her internet pazarlamacı, çevrimiçi geri dönüş yolunda backlink izlemenin özünü bilir. Birkaç pazarlama projesi yürütüyorsanız, manuel olarak yapabilirsiniz. Ancak, büyük SEO ajansları ve işletmeler için zaman alıcıdır ve nihai bir çözüm değildir.

SE Sıralaması, bağlantı kurma kampanyasını izlemenize, bozuk ve kötü bağlantı bulmanıza, spam saldırılarını önlemenize ve bağlantılar harcamalarını kontrol etmenize yardımcı olur. Araç, Google Web Yöneticisi Araçları verilerine dayanır ve sürekli olarak geri bağlantıları güncellenir.

Ahrefs ve Görkemli SEO gibi diğer rakiplerin aksine, Google tarayıcıları çeşitli nedenlerle web siteleri tarafından engellenmez. Tüm geri bağlantılar şu parametreler için analiz edilir: dofollow veya nofollow, geri dönüş türü, PR, Alexa Sıralaması, DA, Ahrefler Sıralaması, Dış bağlantılar, Veri eklendi, dizin / noindex, önbellek / önbellek yok, Çapa metni ve Sosyal popülerlik. SE Sıralaması ayrıca, geri bağlantıların çoğunluğunun bulunduğu alanın üst sayfalarını gösterir.


SE Sıralaması, düşük kaliteli puana sahip bağlantıları seçerek bağlantıları daha kolay bir şekilde reddetmenize ve Google Web Yöneticisi Araçları’na sunmak için hazır bir dosya oluşturmanıza yardımcı olur.

3-Konum Takibi

Anahtar kelime bulma ve bağlantı izleme dışında, SE Sıralamasını kullanarak kendi web sitenizin ve rakip web sitelerinin konumlarını da izleyebilirsiniz. Araç, otomatik olarak anahtar kelime konumlarını her gün izler; böylece anında belirli anahtar kelimeler için sıralamalarını artırmaya çalışabilirsiniz.

Anahtar kelimelerin bir listesini ekleyin, sıralamalarınızı% 100 doğru olarak izlemek için istediğiniz ülke ve bölgeyi seçin. Site konum verilerinize Android veya iOS mobil cihaz üzerinden erişebilir ve ekstra veriyle anında ayrıntılı raporlar oluşturabilirsiniz: Arama Hacmi, Rekabet, AdWords öneri teklifi, Google tarafından döndürülen sonuçlar, KEI parametresi.

Konuk bağlantıları ekleyebilir ve mobil ve yerel sıralamaları kontrol etmek için başkalarına erişebilirsiniz. Hesabınıza ekstra kullanıcılar eklemek, işçilerinizin veya müşterilerinizin yalnızca görmek istedikleri verilere erişmesine izin verecektir.

4-Web Sitesi Denetimi

Web sitesi denetimi, web sitesi hatalarını ve kırık bağlantıları kontrol etmek için bir yol değil, aynı zamanda ciddi teknik sorunları önlemek için içerik yöneticisine, geliştiricisine ve tasarımcısına bir görev listesi sunar. Gereksinimlerin çoğunun, Arama Motoru algoritmalarıyla yüzleşmek yerine, kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturmak üzerine odaklanıldığı görülmektedir.

Site denetimi, ayrıntılı bir analiz sağlar ve sizi sınırlayan kilit düşüşleri vurgulayan sıralama faktörlerinin listesini içerir. Alan, Genel Bakış, Sağlık Kontrolü, Sayfalar Analizi, Meta Analizi, İçerik Analizi, Görüntü Analizi, Bağlantı Analizi, Optimizasyon, Kullanılabilirlik ve Teknolojiler gibi 70’den fazla parametre için analiz edilmiştir.

Sevdiğim tüm hatalar bir araya getirildi ve İpuçları bölümleri ile birlikte geldi. Bu bölümler, SEO yeni kullanıcılarının, denetim dosyasını kolaylıkla kavramasını ve denetim dosyasını .pdf formatında kaydetmesini sağlıyor.

5-Sosyal Medya Yönetimi

SE Sıralaması ile sosyal hesaplarınızı her zamankinden daha kolay hale getirirsiniz. Otomatik gönderim özelliği, Twitter, Facebook sayfalarını ve diğer toplulukları yönetirken haftada 2 saatlik bir çalışma süresi kazanmanıza olanak tanır.

Facebook ve Twitter’daki hesaplara ilişkin tüm istatistikler tek bir SE Sıralaması hesabında toplanır, böylece kullanıcı farklı Sosyal hesaplar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan veriye erişebilir. Bir web sitesi hakkındaki bilgileri analiz ederseniz, en iyi içeriği, yeni bir içerik yayınlamak için en uygun zamanı, çekilen kitlenin türünü vb. Kolayca optimize edebilirsiniz.

Diğer özellikler

Online Pazarlama Planı
Beyaz etiket
SEO raporlama
Rakiplerin izlenmesi
Backlinks explorer
Arama hacmi denetleyicisi
Sayfa dizini durumunu kontrol et
Snippet’ler
SEO potansiyeli

SE Sıralaması Özeti

SE Sıralaması, SEO yenilere ve profesyonel internet pazarlamacılarına yönelik olarak tasarlanmış en iyi all-in-one pazarlama araçlarından biridir. Trafiğe büyük bir genel bakış sağlar ve SEO’nun pazarlama endüstrisindeki yerini belirtir. Anahtar sıralama, bağlantı analizi ve web sitesi denetimi SE Sıralamasının en faydalı yönleri olduğunu öğrendim.

Aracı bilmiyorsanız, SEO ihtiyaçlarınıza göre en iyi özellikleri arayan 14 gün içinde test edebilirsiniz. SE Sıralamasından tamamen memnunsanız, isteklerinize bağlı olarak kolayca farklı fiyat planlarına geçebilirsiniz.

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21
sadfasd