Onnit Ortaklık Programı ve Sağlık Bloglaması ile Para Kazanın

Teknoloji 10 Aralık, 16:06'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 138 views OKUNMA

Sağlık ve fitness endüstrisi her ay milyarlarca dolar üretiyor. Büyük sermayenin bu endüstriye dökülmesinin ardındaki pek çok itici güç kaynağından biri, çevrimiçi olduğumuz sağlık ve zindelik kaynaklarının miktarıdır. Yeni bir egzersiz yapmayı, sağlıklı bir tarif bulmayı öğrenmek veya bazı yeni kilo kaybı içecekleri veya takviyeleri hakkındaki incelemelere bakmak istediğinizde bunu düşünün, herkes ne yapar? Bunları elbette çevrimiçi ararlar!

Blog yazarları ve içerik oluşturucuları olarak mevcut fırsatları elden ele alan fırsatlardan yararlanmamak büyük hata olur. Her yıl milyarlarca doların sağlık ve spor alanına döküldüğünü zaten biliyoruz, bu yüzden en ufak yüzdesi bile iyi bir para miktarına kadar katkıda bulunabilir.

Bu söylenerek, bunu farklı bir yaklaşımdan ele alalım ve incelemeler ve bireysel ürünler konsepti etrafında zaten bir web sitesi veya blog başlatarak nasıl para kazanabileceğimizi görelim. Bu, varolan bir kitleye karşı yenisini hazırlamaya çalışmaktan çok daha kolay olduğu için, zaten orada olan iyi markalı hoş çok şey için yapılabilir.

Bu yazıda Onnit.com web sitesine ve bağlı programına bir göz atacağız. Onnit, şu anda sağlık ve spor için sektörde en hızlı büyüyen ve en saygın isimlerden biridir. Aynı zamanda ünlülerin yanı sıra ürünlerini de destekleyen profesyonel sporcular var.

Bağlı kuruluşlar ve site sahipleri için, bu sadece site kullanıcılarını ödeme yapan müşterilere dönüştürme işlemini daha kolay hale getiriyor.

Onnit Ortaklık Programına Bir Bakış

Sağlık ve zindeliği düşündüğünüzde muhtemelen beslenme takviyeleri hakkında düşünür ve egzersiz yaparsınız veya egzersiz yaparsınız. Onnit, bugün haline geldikleri enerji santrali şirketini yaratmak için bu unsurları birleştiriyor. Benzer ürünleri satan GNC veya diğer tanınmış yerel mağazalar gibi şirketler var olmakla birlikte, Onnit kendi ürünlerinin arkasındaki marka ve yaratıcıdır. Her şey şirketin amiral gemisidir ve milyonlarca şişe satmaya devam eden Alpha Beyin’i piyasaya sürdüğünde 2010’da başladı. Onnit’in odak noktası şu anda “Toplam İnsan Optimizasyonu” nda lider olmak, böylece her seviyedeki performansı arttırmaktır – bu, sitenizdeki tüm ürünlerle tam olarak karşılaşacağınız şeydir.

Halihazırda çevrimiçi sağlık ve spor salonunda aktif olan herkes için orada çok fazla önemsiz olduğunu biliyorsunuzdur. Kitleniz için gerçek içerik oluşturuyorsanız ve değer vermeyi istiyorsanız, o zaman sadece çalışmayan bir rebill teklifi vermeye çalışmamanız gerekir. Onnit.com ortaklık programıyla ortaklık kurarak, gerçek değerler, müşteri desteği ve ürünler sunan meşru bir işletmeyle bağlantı kurarken kitlenize gerçek ürünler önererek komisyonlar elde edebilirsiniz.

Onnit’le iş birliği yaparken, bağlı kuruluşların aldığı önemli olaylardan bazıları.

  • En İyi Komisyonlar – Sitenizdeki tüm spor ekipmanları, sağlık ürünleri ve takviyeleri için% 5-18 arası komisyonlar kazanın. Ödemeler Paypal aracılığıyla veya çek yoluyla aylık gönderilir.
  • Yeniden hedefleme – Sitenizi veya Onnit’ten ayrıldıktan sonra kitlenizden komisyonlar alarak daha fazlasını kazanın. Bu, Onnit’in sunduğu kampanyaları yeniden hedefleyen ortaklıklar yoluyla sağlanabilir. Kısacası, bir ziyaretçiyi Onnit’e gönderirseniz ve hemen sipariş vermezlerse Onnit, son tıklamanızdan sonra 60 gün boyunca kendilerine reklam yayınlamaya devam edecektir.
  • Olumlu Müşteri Duyarlılığı – Onnit, sağlık ve spor alanlarında hızla güvenilir ve tanınmış bir marka haline geliyor. Sitenizi ve trafiğinizi Onnit adı ile ilişkilendirerek dönüşümleri ve sipariş boyutunu artırabilirsiniz.
  • Alpha Statüsü – Onnit bağlı ortaklarla uzun soluklu ortaklıklar kurmak istiyor. Alpha Status, hacmi zorlayabilen ve şirketle kendilerini daha iyi marka haline getiren ortaklıklar içindir. Onnit bağlı programına katıldıktan sonra Alfa Statüsüne nasıl yükseltileceğini sormaya dikkat edin.
  • Onnit bağlı programına katılmak ve bu ortaklık faydalarından herhangi birine erişmek için buraya tıklayın.

Onnit Klinik Sonuçların Değeri ve Alfa Beyin

Artık Onnit web sitesinin ve işin neyi kapsadığına değindik, en çok satan “AlphaBrain” ürününe göz atalım. Bunu yapmadan önce, Onnit.com’un aslında ürünlerini ve sattıkları kimseyi önemsediğini de belirteyim. Bu, diğer birçok “gece sinek” ek işletmeler çevrimiçi bulacaksınız bir şey değildir. Onnit’in aslında sattıkları şeyleri yedeklemek için klinik sonuçları ve çalışmaları vardır.

Alpha BEYİN®, nörotransmisyonun hayati alanlarını spesifik olarak aktive etmek için bilimsel olarak test edilmiş Dünya yetiştirme malzemelerinden yaratılan eksiksiz, dengeli bir nevropiktir. Bu, beyniniz için, bir pilot çalışmada, sözel bellek ve yürütme işlevinde ilerlemelerin daha fazla odaklanma, bellek ve zihinsel netlik kazanmanıza yardımcı olduğunu gösterdiği besin öğesi kombinasyonu * †

Onnit.com, Alpha Brain ve ek tekliflerini% 18’e varan oranlarda öder, bu da bu endüstride oldukça rekabetçidir.

Pazarlama ve satış sürecine yardımcı olmak için, Onnit’in sunduğu tüm vaka incelemelerine ve yoğun vakalara referans verin. Alpha Brain için aşağıdaki birçok raporlarından birini görebilirsiniz.

Gerçek fırsat, Onnit’in ve birçok ürününün tanıtımında yatmaktadır.

Belirtildiği gibi, Onnit.com endüstride ve dünyada tanınmış olma konusunda oldukça yeni bir şirkettir – ancak, müşteri sayısı ve erişim sayısı her geçen gün artıyor.

Birisi “Alpha Brain” kelimesini aradığında Google’da sıralanan birçok farklı uzun kuyruk anahtarına bir göz atın. Hemen hemen hepsi, satın almadan önce ürün hakkında daha fazla bilgi arayan insanlar.

Alfa_brain _-_ Google_Search

Bu, bağlı kuruluşların ve blogcuların, ürünlerinin etrafında bireysel inceleme ve niş siteler oluşturmaları için harika bir fırsattır; aynı zamanda, arama sonuçlarında çok fazla rekabet sahibi olmamaktadır. Alpha Brain, Onnit.com’un sunduğu tek bir üründür ve isim ve iş büyümeye devam ederken, burada büyük bir komisyon kazanma fırsatı da onunla birlikte artacaktır. Başka bir örnek vermek için, Onnit aracılığıyla sunulan en iyi satıcılardan biri olan “Total Primate Care” için arama önerilerine bakın.

Total_primate_care _-_ Google_Search

Ayrıntılı bir niş inceleme sitesi oluşturmak için zaman ayırıp Onnit.com’un sunduğu her bir ürün hakkında bir gözden geçirme sunarsanız, birden fazla ürün adı için Google’ın en üst sıralarında yer almamanız için hiçbir neden yoktur ve Uzun vadeli anahtar kelimeler. Tabii ki ayrıca, Blogunuza ContentSEO’yu sıralamanız ve Blogunuzu sıralamaya koymanız için Adım 6 – SEO Eklentileri ve Anahtar Kelimelerinize odaklanmanız gerekir; ancak bu, aylarca ve yıllarca bir sağlık ve fitness inceleme sitesiyle para kazanmanın en etkili yollarından biridir .

Onnit.com Sağlık ve Fitness Ortaklığı Programı’na Nasıl Katılınır?
Sağlık ve zindelik sektöründe her zaman ana para olabilmek için para birimi olacak, sadece bir daha asla gitmeyecek.

Onnit.com sitesini ve ana ürünleri teşvik ederek para kazanmaya başlamak isterseniz, içerik oluşturma, SEO ve bloglama hakkında bildiklerini alıp odaklanmış bir niş ürün sitesi oluşturun. Seyirciler oradadır ve içeriği arıyorlar – yapmanız gereken tek şey onu oluşturup arama sonuçlarında sıralamak.

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21
sadfasd