Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim görevinden ayrıldı

İsrail polisi namaz sonrası cemaatten 13 kişiyi yaraladı

KOSGEB desteğiyle ‘sinekten protein’ çıkartıyor

‘Fırat’ın çakılları’ kadınların elinde ‘taş bebeğe’ dönüşüyor

New York’ta Affiliate Zirvesi Doğu 16 için Ücretsiz Geçiş Parası Kazanın

Teknoloji 9 Aralık, 18:23'de eklendi

2007’de ZacJohnson.com’da bloguma başladıktan sonra, bu benim en iyi iş kararlarımızdan biri oldu. 95-96’dan bu yana çevrimiçi para kazanmaya devam etsem de, kendi kişisel markam başlamadan ve kendi adıma kendi başımıza genişleyebildiğim ve sadece bağlı kuruluş pazarlama gelirine güvenemediğim bir takip inşa edinceye kadar değil.

Bununla birlikte, kendi blogum başlamadan önce bile, ben hala oldukça iyi online pazarlama ve ortaklık alanında (sadece başarılı bir ortaklık pazarlamacı olarak) biliniyordu. Bu, aynı zamanda, Komisyon Junction Üniversitesi, İştirak Gücü ve tabii İştirak Zirvesi (ki şimdi 5000’in üzerinde katılımcının üstünde büyüdü) gibi olaylara erken katılımımdan dolayı oldu!

Affiliate Zirvesi, doğrudan bağlantı kurma ve blog’unuzu veya işyerinizi sadece e-posta veya telefon yoluyla asla ulaşamadığınız şekilde ölçeklendirmenin en iyi yoludur. Kişisel etkileşim çok önemlidir ve her blog yazarının, pazarlayıcının ve girişimcinin en az bir kez karşılaşması gereken şeydir.

Aynı zamanda, konferansa katılmak veya herhangi bir anda ülke genelinde uçmak için bir bilet için yüzlerce dolar ödemek uygun olmayabilir. Bununla birlikte, müjde bir sonraki büyük olaya katılmanız için size yardımcı olabilir!

31 Temmuz 2016 – 2 Ağustos 2016: New York Marriott Marquis
Geçmiş yıllara benzer şekilde, diğer önde gelen endüstri blog yazarları ve çevrimiçi pazarlamacılar John Chow, Syed Balkhi ve John Rampton ile bir panelde konuşacağım.

Bu panel her zaman son birkaç yıldır düzenlenen Her İştirakçi Zirvesi konferansında en iyilerden biri olarak derecelendirildi ve bu yıl farklı olacağına eminim. (Resim kaynağı)

Topluluğumuzda panelimiz çevrimiçi pazarlama alanlarında neredeyse 50 yıllık tecrübeye sahiptir ve oturum boyunca sorularınızı yanıtlarken blogunuzu, markanızı ve işletmenizi bir sonraki seviyeye getirmek için gerekenleri de ele alacağız.

Hepsinden iyisi … bu sene olaya katılmanızı istiyoruz!

Affiliate Zirvesi Doğu 16 için Ücretsiz Geçiş Parası Kazanın

Daha da heyecan verici olan şey, bu yıl müthiş blog okuyucularımıza vermek için bir kaç geçerim var! Bu geçişlerin her biri 549 $ değerinde olması nedeniyle bu promosyonu ciddiye alın!

Aşağıdaki kurallar geçerlidir:

Lütfen kazanırsanız, etkinliğe katılmayı planlıyorsanız lütfen sadece girin.
Katılımcıların en az 21 yaşında olması gerekiyor.
Geçişler devredilebilir değildir – kazanırsanız, yalnızca siz girebilirsiniz.
Bu tanıtım yalnızca bir ağ geçişi içindir. Seyahat veya otel dahil değil.

Nasıl Girilir:

Daha önce hiç Affiliate Zirvesi’ne bedava 549 dolarlık ağ geçişi yapmaktan ötürü hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ellerinizi tek bir ele geçirmek için yapmanız gereken tek şey, İştirak Zirvesi’ne katılmak blogunuzu, markanızı veya işletmenizi daha iyi izleyebilmek için nasıl bir yol izleyeceği üzerine bir yorum bırakmaktır.

Bütün kayıtlar toplanacak ve bir avuç kazananlar rasgele seçilecektir. İyi şanslar!

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac

Notice: Trying to get property of non-object in /home/malayani/public_html/wp-content/plugins/activity-reactions-for-buddypress/class/class.php on line 1080
21
sadfasd