ManyContacts ile Herhangi Bir E-posta Adresini Kontrol Edin ve Sosyal Profilleri keşfedin

Teknoloji 4 Aralık, 14:09'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 200 OKUNMA

İnternetin modern çağında neyin harika olduğunu biliyor musunuz? Sosyal medyanın ve sosyal ağın yükselişiyle artık dünyanın dört bir yanındaki insanlarla bağlantı kurmanın yolları artıyor. Onları Facebook’ta bulabilir, Twitter’da takip edebilir, YouTube’da izleyebilir ve LinkedIn’de bağlantı kurabilirsiniz. Ancak bu muhteşem büyüme eş zamanlı olarak tamamen yeni bir sorun ortaya çıkardı: mevcut kişilerinizi mevcut sosyal profilleriyle birleştiriyor.

Yerel bir endüstri veya ağ kurma etkinliğinde müthiş yeni bir ticari iletişim kurabilir ve belki de kartvizit değiştirebilirsiniz. Bu kişi size bir e-posta mesajı göndererek sizinle görüşür ancak şimdi bu kişinin orada bir profil olup olmadığını görmek için her bir sosyal ağdan geçmesi gerekir. Bu çok büyük zaman harç ve bir ManyContacts ile derhal ve rahatça ele alınabilir. Bu aracın ne kadar güçlü ve kolay olabileceğini görmek için dalış yapalım.

Gmail Chrome Uzantısı’nı edinin

ManyContacts’ın gücünden en fazla yararlanmanın en kolay ve en kolay yolu, ücretsiz Google Chrome uzantısıdır. Google Chrome Web Mağazası’nda bulabilirsiniz veya burada sağladığım bağlantıyı tıklamanız yeterlidir.

manycontacts-2

ManyContacts Chrome uzantısı, Gmail arayüzü içinde doğru çalışmak üzere tasarlanmıştır (yalnızca @ gmail.com e-posta adresleriyle değil, Google Apps kullanıyorsanız da çalışır), herhangi biriyle ilişkili tüm sosyal profilleri görmenizi gerçekten kolaylaştırır Resim ve iletişim bilgileri de dahil olmak üzere verilen e-posta adresini.

E-posta adresini ayrı bir araçla tökezleyip el ile yazmanız gerekmez. Bunun yerine, tek yapmanız gereken, fare imlecinizi gönderenin adı üzerine veya ana gelen kutusundan da dahil olmak üzere her bir e-posta mesajına dahil olan herhangi birinin üzerine getirmektir (her bir mesaja girmeniz gerekmez – ve araç Karşılık gelen sosyal profilleri vurgulayın.

manycontacts-3

Oradan, söz konusu ağda o kişinin sosyal profiline yönlendirilmek üzere herhangi bir sosyal ikonun üzerine tıklamanız yeterli. Onları Facebook’ta arkadaş edinmek mi istiyorsunuz, Foursquare’te onları takip etmek ister misiniz? Bunu yalnızca birkaç hızlı tıklamayla yapabilirsiniz.

Herhangi bir Web Sitesinde Çalışır

ManyContacts Chrome uzantısının olası bir uygulaması, onu mevcut Gmail iş akışınızla entegre etmektir. Bu, zaten gönderdiğiniz ve e-posta mesajları gönderdiğiniz kişilerle olan bağlantılarınızı güçlendirmenin harika bir yoludur. Peki ya Web’de başka her yerde? ManyContacts da orada kullanışlıdır.

manycontacts-1

Chrome uzantısını yüklediğinizde, web tarayıcınızın adres çubuğunun sağında kullanışlı bir düğme eklenir. Kısayol gibi gözükebilir, ama aslında bundan çok daha fazlası.

Bir Google Dokümanında veya çevrimiçi bir e-tabloda çalışırken de dahil olmak üzere, hangi web sitesinde olduğunuzu önemsedik. Bu simgeyi tıklayın; ManyContacts aracı, geçerli web sayfasında listelenen tüm e-postaları otomatik olarak çıkarır ve bu e-posta adreslerinin her biriyle ilişkili sosyal profilleri ortaya çıkarmak için büyüsünü yapar.

CRM yazılımında bir müşteri iletişim listesine sahipseniz veya e-posta bültenine abone olan bir listeye bakıyorsanız, bunun nasıl özellikle kullanışlı olabileceğini görebilirsiniz. Hepsi neredeyse anında ve tek bir tıklama ile gerçekleşir.

LinkedIn ve Manuel Çekler

LinkedIn’de yeni bir iş bağlantısı kurdun, ancak e-posta adreslerini henüz değiştirmediysen ne olacaktı? LinkedIn web sitesinin kendisinden de, ilişkili sosyal profilleri de ortaya çıkarabilirsiniz. ManyContacts, daha önce olduğu gibi, LinkedIn kişilerinizin ek sosyal medya profillerini ortaya çıkarabilir ve bu da Facebook, bloglar, Google+ ve diğer kişilerinizle daha kolay araştırma yapmanıza ve bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

manycontacts-5

Şu anda ana bilgisayarınızdan uzaktaysanız veya Chrome uzantısını henüz yüklemediyseniz ne olur? ManyContacts’ın gücünün bir kısmını doğrudan web sitesini ziyaret ederek daha elle moda hale getirmek mümkündür. Otomatik ve kesintisiz olmadığı için yaklaşık olarak güçlü değildir, ancak yine de bir e-posta adresine dayalı sosyal profilleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Ana sayfa, beş e-posta adresini virgülle ayrılmış olarak girmenize izin verir ve ilişkili sosyal medya profilleri aramak için web üzerinden tarama yapacaktır. Belirtildiği gibi, bu, Chrome eklentisi kadar kesintisiz değildir, ancak bir tutam içinde de çalışabilir.

Birçok İş Aracı Olarak İletişim Yapıyor

ManyContacts, sosyal profilleri açıklayan Google Chrome uzantısına ek olarak, web siteniz için de iş odaklı bir çözüm sunar. Burada amaç, web sitenizin ziyaretçilerini müşterilere dönüştürmektir.

Hepsi bir arada kişi aracı, sitenizin üst kısmındaki bir iletişim şeridi, akıllı bir açılır pencere olarak veya sitenizdeki herhangi bir yerde bir widget da dahil olmak üzere çok farklı formları alabilir. Buradaki amaç, web sitenizdeki birinin sizi bulması ve sizinle iletişime geçmesini olabildiğince kolaylaştırmaktır.

Bu, haritanızın entegrasyonunu içerir; bu, işletmeniz birden çok yerde bulunuyorsa özellikle de kullanışlı olabilir; müşterilerin sizi doğrudan aramak için sitenizdeki telefon numarasını tıklama olanağı da vardır. Dahası, dönüşüm oranları en üst düzeye çıkarmak için daha sağlam özelleştirme ve A / B bölme testi elde edersiniz. Ziyaretçileriniz, sizinle iletişim kurmaya çalıştıklarında, trafik kaynaklarını, anahtar kelime arama terimini, coğrafi konumu, açılış sayfasını, demografiyi, ilişkili sosyal profilleri ve diğer her türlü analitik ve verileri çekip çıkarmayı tercih ettiğinde tam veri zenginleştirmesini elde edersiniz.

Müşterilerinize ve meslektaşlarınıza daha iyi hizmet etmek için daha bağlı kişilerin gücünden yararlanmak, sosyal profiller bulmak için ManyContact’ları deneyin. Chrome uzantısı indirmek tamamen ücretsizdir ve araç kutunuza yapılan en değerli eklemelerden biri olduğunu kanıtlayabiliriz.

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

ali Aralık 4, 2016

Faydalı paylaşım için teşekkür ederiz 🙂

Başlıklar:

Sayac
21