Google Sayfa Sıralaması Araçları

Teknoloji 7 Aralık, 08:48'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 152 views OKUNMA

Yılın 2. google güncellemesi hemen başlamak üzeredir, bu yüzden bazı sayfa sıralamasıyla alakalı senaryoların yayınlanmasının serin olacağını düşündüm.

Sayfa Derece Dama

Eminim çoğunuz zaten bildiğiniz gibi,

Gezinmekte olduğunuz herhangi bir sayfanın page rank’ı kontrol etmek için internet explorer veya firefox için google araç çubuğunu indirebilirsiniz. Çevrimiçi bir sitenin PR’sini kontrol etmek de mümkündür.

Bazı Page Rank Checker Siteler

Sayfa Sıralamasını Kontrol Et
IWebTool
PR Denetleyicisi

Sayfa Sırası Tahmin

Bu komut dosyaları, bir sonraki güncellemede sayfa sıralamanızı tahmin edecek, ancak bunların% 100 doğru olmadığını ve yalnızca tahmini araçlarını hatırlayacaksınız. Bu komut dizilerinin çoğunun yeni siteler için sayfa sıralamasını tahmin etmek için çabaladığını ve farklı komut dizilerinin farklı sonuçlar doğuracağını unutmayın. Bununla birlikte, yararlı olabilirler – sadece gerçeği tahmin etmeyin (bilerek güvenilmezler!)

Bazı Page Rank Predictor Siteleri

Aşağıda, sayfa sırası tahmincisi komut dosyalarına sahip bazı siteler bulunmaktadır.

Çoğu pr tahmin aracı bu sitelere benzer komut dosyaları kullanmaktadır.

IWebTool

RustyBrick

Page Rank Checker Aracı

Yine, bu tahmin araçlarına güvenilmemesi gerektiğini vurguluyorum. Bu komut dosyalarını kullanarak, sitelerinin PR’sinin yakında artacağını göstermek için sayfa sıralaması sıfır olan siteler satan birçok insanın farkına vardım.

Bunun için söz verme. Matt Cutts, Google’ın kıdemli web mühendisi, kendi blogunda da böyle söyledi.

Açıklama: Tam açıklama yaparken, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okuduğunuz veya baktığınız her şeye maddi veya başka bir şekilde fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21
sadfasd