En İyi Bloglara Misafir Mesaj Göndermenin Üç Sebebi (Para Kazanmaktan veya Bağlantıları Yakalamaktan Başka)

Teknoloji 16 Aralık, 11:53'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 193 views OKUNMA

O tatlı pirseli bir sonraki çocuk gibi seviyorum.

Şekerli bağlantı suyu almayı seviyorum.

Ancak yaptığım şeyin arkasındaki en büyük etkenler kaymaktadır. Büyük zaman.

Kazanmayı kazandım ama kariyerimdeki her an daha çok, konuk gönderiyorum.

Bazen, sonuçlara ağırlıklı olarak odaklandığınızda, sevgiyle şeyler yapmanın ve eğlenmenin görüntüsünü kaybedersiniz.

Bu 2 sürücü – eğlenmek ve aşkı yaymak – bildiğimiz ve sevdiğimiz birçok şaşırtıcı iş imparatorluğunun temel taşlarıdır. Eğlenceli / aşk kombinasyonunu izleyerek çok güzel bir hayat kurmuştum.

Tüm para, trafik ve şöhret ve bağlantılar, doğru sebeplerden dolayı misafir gönderen blog yazarlarına inanılmaz derecede kolayca akar.

Bir sonraki yazınızı göndermeden önce bu nedenleri düşünün.

 

1: Aşkı Yayın (ve Eğlenin)

Misafir gönderisini sevgiyi yaymak olarak görüyorum. Ve eğlenelim.

Cennetten Bloglamaya okuyucularım için yazıyorum. The Huffington Post’taki okuyucularla bağlantı kuruyorum. Okuyucular için blog yazan temalı blogların bir koleksiyonunda yazıyorum.

Günün sonunda, herhangi bir yere postaladığım zaman, ancak Cennetten Bloglama aşkı yayacağım. Analizlerimi, tecrübelerimi ve bilgilerimi, giderek artan bir kitleyle başka bir kitleyle paylaşıyorum.

Aşkı yaygınlaştırmak, aşkın size yansıyan, trafik, bağlantılar, yeni okuyucular ve kazanç biçimindeki en hızlı ve en kolay yoludur.

2: Başarılı Blogcularla Yeni Dostluk Kurun

Ziyaretçi bloglamayı diğer blog yazarlarıyla arkadaş edinmenin bir yolu olarak görüyorum.

Konuklar çeşitli bloglara göndererek siber alanda harika arkadaşlar edindim.

Bu dostluklar, çevrimiçi olarak oluşturduğunuz bağlantıların artmasıyla (ve çevrimdışı olarak), görme eğiliminiz arttıkça her iki tarafa da faydalı olur.

Zac Johnson ve Ileane Smith gibi insanlar harika online arkadaşlar olarak sayıyorum.

Her iki durumda da, cömertlikleri benim için bir misafir gönderen kapıyı açtı. Kapıyı açık tuttum, konuk postasıyla sıktım ve karşılıklı yarar sağlayan ortaklık her birimize yardımcı oldu.

Başarılı blog yazarlarıyla arkadaş edinmenin bir yolu olarak konuk postalamaya bakın. Arkadaş ağınızı kurun. Blog yazarlığınızı başarı ile çoğaltın.

3: Pratik Yazım

İster yayınlar yayınlarsınız ya da özel olarak yazarsanız yazarken uygulama elde edersiniz.

Bu konuk postasını yayınladıktan sonra bugünün sonunda 600 kelime daha pratik yapacağım.

Bloglar ve çoğu günlerde yayınladığım yorumları, blogum için veya başka bir blog için yazacağım 2. postayı verin ve o gün için binlerce kelime yazmış olacağım. Birkaç bin kelime ‘yazı yazma ve bloglama uygulaması.

Küçük gine domuzum gibi Bloglama İpuçları’nı tedavi eden bir uygulama oturumu olarak burada çalışmamı pek görmek istemiyorum, ancak hayat laboratuarında bir deneme olarak yayınladığım her yazı ve misafir yazıyı görme eğilimindeyim. Daha net yazmak için pratikte ne kadar çok çalışırsanız, yazdığınız sesin ortaya çıkmasına ve siber dünyada duyulmasına izin verilir.

Bazıları bana doğal bir yazı yazmıştı.

Gerçekten * nasıl yazılacağını pek bilmiyorum. Martin, George R.R Martin eserlerinde kusar. Ancak sesimi yazdığım için okuyucularımı köpüren, çılgınca ve kudurmuş çılgınlığa dönüştürebilirim. Kimse benim yaptığım şeyi tekrarlayamaz. Kimse Taylandlı kadın bayan fahişeler tarafından takip edilmekle ve başarılı blog ipuçları arasında bağlantı kurmamaktadır.

Bu neden?

Online kariyerim sırasında milyonlarca kelime yazmıştım.

Yaptığım şeyi seviyorum. Yazmayı çok seviyorum. Bu yüzden yazarlıyorum. İster özel olsun ister blogumda olsun ister sallanan bloglara konuk gönderilmesi olsun.

Senin sıran

Neden misafir gönderiyorsun

Saf sürücüleri aramak (eğlenmek ya da aşkı yaymak) size yardımcı olur muydu?

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21
sadfasd