Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim görevinden ayrıldı

İsrail polisi namaz sonrası cemaatten 13 kişiyi yaraladı

KOSGEB desteğiyle ‘sinekten protein’ çıkartıyor

‘Fırat’ın çakılları’ kadınların elinde ‘taş bebeğe’ dönüşüyor

Bu 17 Çevrimiçi Pazarlama Aracı ile Blog Trafiğinizi Artırın

Teknoloji 15 Aralık, 13:22'de eklendi

Giderek artan sayıda insan, çevrimiçi işletmelerin büyümesi için içeriğin değerini anladığı gibi, günlük olarak yayınlanan içeriğin çok yüksek bir hacminde olduğu görülen web.

Günümüzde mevcut içerik pazarlamacıları arasında gerçekten öne çıkmak istiyorsanız içeriğinizin günlük olarak internette yayınlandığı göz önüne alındığında, bu iki şeyi etkili bir şekilde tutmanız gerekiyor:

Yüksek kaliteli içerik düzenli olarak yayınlandı ve ….
Etkin devam eden içerik pazarlama kampanyası.
Söyleyeceğiniz şeyleri okumak isteyen kitlelerin önüne geçmek için yüksek kaliteli içeriğinizi sürekli olarak tanıtmanız gerekir. Pazarlama kapsamınız ne kadar genişse, hedef kitleyi blogunuza sürme şansınızı da o kadar artırırsınız.

Ancak, içeriğinizi doğru kitleye doğru şekilde teşvik eden şey, hiçbir şekilde kolay bir iş değildir. Pazarlama çabalarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için oyunun birçoğunda oyunun üstünde olmalısın.

Tutarlı, verimli, stratejik, test, yürütme vb. Gerekiyor.

Bütün bu doğru araçları elde etmek için, üretkenlik düzeylerinizi artırmak için tasarlanmış pek çok gelişmiş araçtan yardıma ihtiyaç duyacaksınız, kullanıcılarınızın davranışlarıyla ilgili yararlı veriler toplanmış ve genel çabalarınızın daha iyi yatırım getirisi elde edilmiştir.

Karmaşık görevi çökertme, tekrarlayan görevleri otomatik hale getirme, verilere ilişkin fikir edinme ve doğru pazarlama kararlarını vermek için çevrimiçi pazarlamanın her yönünü analiz etmeye yardımcı olmak için gerekli araçlar olmadan – yalnızca bir tahmin oyunu olduğu söylenebilir.

Değerli zamanınızı harcamaksızın, bu 17 çevrimiçi pazarlama aracının blogunuza daha fazla web sitesi trafiğini nasıl yönlendirmenizde size yardımcı olacağını görelim.

Google dışındaki blog trafiğinizi artırma arayışınıza başlamak için daha iyi bir yer yoktur.

Google, blogunuza xxx trafik isabetleri vaat etmeyi taahhüt eden bir reklamcılık şirketi değildir; ayrıca bir internet polis departmanı ajansı değildir.

Google’ın işi, kullanıcı verilerini toplamak, bu verileri internetteki dev veri merkezlerine depolamak, girişimcilere çok sayıda faydalı ürün ve hizmet tasarımı sağlayarak işletme faaliyetlerinin daha iyi sonuç vermesi için bu kullanıcılardan toplanan bilgileri kullanmaktır. Hayatlarını iyileştirirler.

İşte, Google tasarımından pazarlama kararınızı güvenilir veriler, bilgi toplama ve içgüdüleriniz üzerine değil de yapmak için kullanabileceğiniz araçlar.

# 1. Google Analytics.

Bununla ilgili hiçbir şey yakalanamaz; bir web tabanlı işiniz varsa, web sitenize Google Analytics kodunu yüklemeniz gerekir. Bu kadar basittir.

Google Analytics, doğru işletme büyüme kararlarını vermenize yardımcı olacak site ziyaretçileri hakkında bilmeniz gereken hemen her şeyi izlemenize izin verir.

Hangi web sitesi trafik kanallarının size önemli trafiği getirdiğini ve hangi trafik kanalının kullanılmadığını nereden biliyorsunuz?

Google Analytics, pozitif pazarlama kararları vermek için web sitenizde kullanabileceğiniz çok sayıda değerli bilgiyi keşfetmenize yardımcı olur.

Kullanıcıların mevcut içeriğinizle nasıl bir etkileşime girdiğini bilmeden içeriği yayınlayamazsınız.

Google Analytics, blog okuyucularınızın içeriğinizle nasıl etkileşim kurduğunu izlemenize yardımcı olur; bu, hangi içerik türünün veya kalite hedefli trafik oluşturan URL’yi bilmede ölçmek için değerli bir metriktir.

# 2. Google Search Console.

Google arama konsolunda, elinizin altında, sitenizin ne kadar sağlıklı olduğunu ve sitenizin sağlığını etkileyen ve genel performansı için zararı olabilecek sorunlar olup olmadığını öğrenen güçlü bir araç bulunur.

Dahası, içeriğinizin anahtar kelimelerinin Google arama motorunda nasıl performans gösterdiğini izleyebilirsiniz. Bu, kurum içi içerik analizi için kullanabileceğiniz yararlı verilerdir.

Çoğu zaman, blog trafiğinizi artırmak için içeriğinize daha fazla ihtiyacınız olmadığı için, içerik anahtar kelimelerinizin detaylı bir analizi, daha önce yayınlanan içeriğin, arama görünürlüğünü artırmak için biraz çimdikleyebileceğinizi söyler.

Google arama konsolunda, web trafiğini önemli ölçüde artırabilecek çok şey var.

# 3. Google Anahtar Kelime Planlayıcı.

İdeal kitlenizin ne aradığını bilmeden içeriklerinize veya tekliflerinize hedeflenmiş web sitesi trafiğini sürmekte başarılı olamazsınız.

Anahtar kelimeler, doğru kitleyi doğru içeriğe getiren şeydir. Daha fazla hedefli web sitesi trafiğini istiyorsanız, ideal potansiyel kitlenizin hangi soruları sorduğunu araştırmak için daha fazla zaman harcamanız gerekir.

Kitlenizi keşfetmek için en iyi araçlardan biri anahtar kelime araştırma aracıdır. Google, bu amaçla en iyi araçlardan birini sağlar – Google Anahtar Kelime Planlayıcı.

Ayrıca, ücretsiz kullanmak …… sizin tek şartınız, aynı zamanda ücretsiz olan bir AdWords reklamvereninin hesabını açmaktır.

# 4. Google Trend.

Mevcut fırsat dalgalanmalarını takip etmek için trend konusundaki dalgalara katlanacaksanız, şu anda kitlenizin toplulukları arasında neyin vazgeçildiğini keşfetmek için Google eğilimleri gibi bir araç gerekecektir.

Hedeflenen web sitesi trafiğini yönlendirmek, kullanıcılarınızın verilerini analiz etmek ve onlarda nelerin önemli olduğunu bilmek ve bu özelliklerin zamanla ne kadar arttığı veya azalıp tükenmeyeceği anlamına gelmektedir.

Google eğilimi, bunu keşfetmenize yardımcı olur; belirli bir konunun, sektörün veya işletmenin, yıllar boyunca azaldıkça ya da ilgi görmesini nasıl sağladığını gösterir.

Bu bilgi daha iyi bir pazarlama kararı almanıza ve kitlenizin endişeyle okumayı beklediği zamanında içerik konusuyla ilgili size yardımcı olacaktır.

# 5. Google Uyarıları.

Google uyarıları, aşırı derecede az kullanılan, az kullanılan çevrimiçi pazarlamacının aracıdır.

Ve komik olan şey, Google uyarı servisini kullanarak izlemek istediğiniz herhangi bir şey için uyarılar hazırlamak çok basittir. Sadece yaklaşık 5 dakika, hatta her şeyi sarmaktan daha az sürer.

Google uyarısı, pazarlamacılara ücretsiz olarak hedeflenmiş çevrimiçi web trafiği oluşturmada nasıl yardımcı olur?

Bunu yalnızca Google alert’le yapmanın çok kullanışlı yolu vardır.

Şimdiye kadar, blogunuzda sizinle bağlantı kurmayan adınızı, markanızı veya işletme adınızı söyleyerek veya gerçek zamanlı olarak tartışmaya başlamak isteyebildiniz mi?

Rakipleriniz üzerinde casusluk yapmak, bilinmeyen trafik kaynaklarını keşfetmek, bağlantı kurma fırsatı bulmak veya daha iyi pazarlama kararı vermek için kanıtlanmış bir taktiktir – Google alert bunlara erişmenize yardımcı olacaktır.

Google alert kurulduysa, blogunuzdaki yorum yapma görevini postanın yayınlandığı tarihte olduğu gibi zamanlayabilirsiniz. Bir fotoğrafta ilk yorum yapan kişinin fayda sağlayanın ne kadar etkili olabileceğini zaten biliyorsunuz.

# 6. Google reklamları.

Google Adwords, teklifinize ücretli olarak hedeflenmiş trafik çekmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Reklamverenlerin doğrudan içeriğe dayalı reklamcılık yoluyla potansiyel müşterilere ulaşmasına yardımcı olmak için Google’dan ücretli bir trafik hizmeti.

Adwords, binlerce Adsense yayıncısının ve trafiğin kalitesinin genişlediği için en iyi ücretli bağlamsal reklam platformu olarak görüyor ancak diğer ücretli reklam ajanslarına kıyasla biraz pahalı.

Bütçeniz varsa, özellikle diğer trafik kanalları tavsiye trafiği oluşturmaya başlamadan önce çekiş yapmak isteyen yeni işletmeler için AdWords iyi bir seçenektir.

Reklamverenlerin reklamları, organik arama sonucu sayfalarının üstünde ve altında, ve bloglarında reklam alanı kiralayan binlerce Adsense yayıncısı sayfasında görüntülenir.

AdWords reklamlarının yerleştirilmesi, maksimum tıklama başına maliyet teklifi ve reklamlarınızın kalite puanı gibi bir dizi faktörle belirlenir.

Aşağıda, Google Adwords’in nasıl çalıştığını gösteren kelime akışıyla bir araya getirilen ayrıntılı bir analiz infographics yer almaktadır.

# 7. Canva.

Görüntülü içeriği, ilgili resim içermeyen içeriğe göre% 94 daha fazla görüntüleyerek, bugünün toplumumuzdaki görsel içeriğin önemini açıkça belirgin hale geldi.

Araştırmacılar, renkli görsel artış okuyucuların bir parça içeriği% 80 okumaya istekli olduklarını keşfedince, bir sonraki blog yazısı için kesinlikle daha davetkar görüntüler isteyeceksiniz.

Yakın tarihli bir araştırmaya göre, en az bir resim içeren Facebook yayınları, resim içermeyen yayınlardan 2.3 kat fazla etkileşim görüyor.

Ancak içerik mesajınızla birlikte gelen kendi ilgili görüntülerinizi tasarlama zorunluluğu vardır, çünkü içeriğiniz için doğru resimleri bulmak bazen ulaşmak çok zor bir şey olabilir.

Canvas, görüntü işleme konusunda hiç grafik tasarım becerisine, kodlamaya ve tecrübeye sahip olmadığınızda bile kendi görüntülerinizi tasarlamak için güçlü bir araçtır.

Canva, görüntülerinizle hemen hemen her şeyi yapabilmenizi ve% 100 kendi ürününüz olmasını sağlayan, sürükleyip bırakan görsel tasarım aracıdır.

Artı Canva, resim tasarımınızı güzelleştirmek için çoğunlukla 1 Dolar’a mal olan bazı premium görüntülere sahip olsa da kullanımı ücretsizdir.

Infographics’i sizin için Canva aracılığıyla elde edebilirsiniz ve bunun daha iyi bir kısmı da ücretsizdir.

# 8. Sosyal Medya Otomasyon Araçları.

Sosyal medyada pazarlama yapmak kolay bir iş değildir; belirli anlarda yapmak ve tamamlamak için çok daha fazlası vardır.

Hayranlarınızla etkileşim kurmaktan, müşterilerinizden, en son yayınlarınızı tanıtmaktan, doğru resimleri bulmaktan, bina ilişkisi kurmaktan vb.

Artı her zaman bunları yaparken orada olamazsın.

İşleri düzenli tutmak, orada doğru yerde kalmak, alakalı olabilmek ve kitlelerinizle kullanılabilir olduğunda onları konuşmak için nişan otomasyonu araçlarına ihtiyacınız var.

Sosyal medya pazarlama çabalarınızı optimize etmek, öncelik listenizde olmalıdır çünkü bunu gerçekleştirirken zaman kazanın ve pazarlama çabalarınızdan daha iyi sonuç alın.

Günümüzde çok sayıda sosyal medya sitesi mevcut olsa da, hepsinde bulunan ortak pazarlamacıların faaliyetleri, hem mülkiyet hem de keşif içeriğinin içeriğini paylaşmasıdır.

Bu içeriği paylaşmada harcadığınız zamanın en iyisini elde etmek için bunu yaparken tutarlı ve stratejik olmanız gerekir.

Bunun anlamı, görevi kolaylaştırmak için pazarlama araçları tasarımının hizmetlerine ihtiyaç duymanız ve hem siz hem de blog okuyucularınız için paylaşımı kolaylaştırmanızdır.

Favorilerimden bazıları:

Hootsuite.
Tampon.
BuzzBundle.
EveryPost.
Bit.ly
Agora.
Sosyal Oomph.
Sprout Social.
# 9. BuzzSumo.

“İçerik kral” …… … açıkçası, son 24 saat içinde milyonlarca kez okumuş olmalısın. Ve herkes bu günlerde yüksek kaliteli içerik yayınlarken haklı çıkıyor gibi görünüyor.

Fakat bununla ilgili olarak büyük bir sorun var.

Yüksek kaliteli içerik oluşturmak yeterli değil, içerik konunuzun önemli miktarda görüntü çekeceğinden emin olmanız gerekir; içeriğinizin yayınlanmasını bekleyen kanıtlanmış bir kitle var olduğundan emin olmanız gerekir.

Başka bir deyişle, büyük toplumsal paylaşımlar, yorumlar ve viral vızıltılar üretmiş olan içerik konularını yayınlamanız gerekir.

İşte burası BuzzSumo, bankacılık yapabileceğiniz sektörünüzde kanıtlanmış içerik konusunu keşfetmenize yardımcı olacak bir araç olarak geliyor.

Yapmanız gereken tek şey, Brian Dean’in geliştirdiği gökdelen teknikleriyle içeriği daha iyi hale getirmektir.

Bir sonraki blog yazı için kullanabileceğiniz harika içerik konusunu keşfetmek için Buzzsumo’yu kullanma konusunda çok şey yazmıştım.

# 10. Ninja OutReach.

NinjaOutReach artık yeni bir araç değildir ve en eskilerden biri değil …… ama blogumda ücretsiz süper hedefli trafik çekmek için kullandığım araçlar arasında – Ninja yardımı en iyilerden biri.

Ninja OutReach, adın okuduğu gibi, ilgili blog yazarlarına, etkilenen pazarlamaya, bağlantı kurma fırsatlarına, konuk defteri satır aralıklarına, ürün inceleme isteğine vb. Ulaşmada kullanılan bir e-posta hizmetidir.

Sosyal yardımlarınızın her neye ihtiyacı varsa, Ninja OutReach’u deneyin. Çok uzun zaman önce bir yazı yazdım, burayı, bir günlük eski bloga bile trafik çekmek için Ninja yardımlarını nasıl kullanacağımı göstereceğim.

# 11. E-posta Pazarlama Yazılımları.

Bu okuyucuyu / müşteriyi web sitenizi ziyaret etmeye zorlamak, onları tutmak daha zor ve ilişkiyi sürdürmek en zor kısım gibi görünüyor, bu nedenle daha sonra bilgi için geri gelmeye devam ediyorlar.

Mesele, sürekli olarak web sitesinin bir parçasına sahip olmadan trafik üretmeye devam ederseniz ve sizinle birlikte tutarsanız, blog’unuza veya tekliflerinize trafik çekmek için her zaman emek almaya devam edersiniz.

Burası, e-posta pazarlama çözümleri hizmetleri sağlayıcısının, blogunuza sürmek için çok terlediğiniz trafiği elde etmenize, tutmanıza ve korumanıza yardımcı olması için geldiği yerdir.

Artı, abonelerinizin size güvenmesini sağlamak için ilişki tasarımını oluşturmak için araçlar sağlarlar, dolayısıyla satma zamanı geldiğinde size danışırlar.

Günümüzde hem küçük hem de orta ölçekli işletme sahipleri hemen başlayabilecekleri güvenilir e-posta pazarlama hizmetleri çözümleri üretmektedir.

Kişisel olarak, bu listeden bir kaçını test ettim ve kaliteli hizmetlerinden kefil olabilirim:

MailChimp.
Cevap alın.
Aweber.
IContact.
MailerLite.
Mavi gönderiliyor.
# 12. MyBlogU.

MyBlogU, çevrimiçi pazarlamacılardan oluşan bir blogcular topluluğudur ve deneyimlerini başkalarıyla paylaşmak ve bunun için alıntı yapmak için bir araya gelirler.

MyBlogU’da başka etkinlikler de var ancak bu insanların orada çok fazla bir araya geldiği şey.

MyBlogU blog trafiğinizin büyümesini artırmanıza nasıl yardımcı olur?

MyBlogU’dan pek çok yönden faydalanabilirsiniz, ancak burada içeriğinize trafik çekmek ve arama sıralamanızı artırmak için onu nasıl kullanacağınız hakkında konuşacağım.

Üye, evdeki diğer üyelerden üzerinde çalıştığı / yazdığı bir proje ya da içerikteki fikir ya da girdi talebi üzerine, üyeler görüş ve deneyimleri paylaşır ve içerikteki katkıları için gösterilir.

Basit.

Birincisi, bilginiz, becerileriniz ve uzmanlığınız için blogunuza ek yönlendirme trafiği oluşturabilecek maruziyet elde edersiniz.

İkincisi, blogunuza geri dönen bir bağlantı elde ediyorsunuz. Bu bağlantı, çoğu durumda, SEO bağlantı profilinize ekleyebilecek bir bağlantıyı izleyebilir.

Ancak, MyBlogU topluluğundaki pek çok blogda, SEO bağlantı suyu gibi bir miktar geçmek için yüksek otoriteye sahip SEO değeri yoktur ancak zamanla, özellikle bu sayfalar daha iyi SEO değeri elde ettiğinde, bağlantı, iyi arama görünürlüğünü artırabilir.

# 13. İçerik Sunumu Ağı.

İçerik sendikasyon ağı, lazerle hedeflenen trafiği az miktarda para yatırarak içeriğinize yönlendirmek için çok yararlı araçlar haline geldi.

Uygulamada Google Adwords veya Yahoo Bing gibi çalışacak çok sayıda ücretli içerik sendikasyon ağı şirketi bulunmaktadır.

Muhtemelen bu türden içerik promosyonunu Huffington Post, Forbes, Mashable gibi popüler sitelerin çoğunda gördünüz.

Bu içerik sendikasyon siteleri veya ağ çok çeşitli şekillerde çalışır, ancak genellikle, hedefiniz içeriğinizi binlerce hedef kitleye ulaştırmaktır.

Ayrıca, Google Adwords gibi bir satış noktasına kıyasla tıklama başına maliyetleri her zaman nispeten düşüktür.

Aşağıda, bir sonraki blog yayınınız için söz sahibi olmak için bugün denemek istediğiniz içerik sendikasyon sitelerinin / ağ şirketlerinin bir listesi bulunmaktadır.

Kingged – Ücretsiz ve Ücretli Seçenekler sunar.
Basit Erişim.
Taboola.
Dışarıda.
Zemanta.
# 14. Blogcular Toplulukları.

Blogcular toplulukları, yapılıyorsa, internetteki en iyi yerlerden birinin, mevcut içeriğinizi süper şarj edip viral hale gelmesini sağlayacak sektördeki doğru insanlarla bağlantı kurması.

Ancak, blogcular toplulukları ile tamamen yanlış gidebildiğinizde herkesin bir araya getirdiği birincil işlevi unutmak önemlidir ve anlamlı bir iş ilişkisine yol açabilecek birbiriyle değerli bilginin paylaşılmasına yardımcı olur.

Bazı blogcular toplulukları, en yeni yayınınızı, ya blogcular topluluğunu içerik sendikasyon hizmetleri ile birleştiren Kingged.com’dan gördüğümüz gibi, yalnızca onun alıntısından ya da tamamen topluluğa paylaşmanıza izin verir.

Özenli insanlarla bağlantı kurmak, işletmenizin büyümesi için ve içeriğiniz, işletmeniz ve markanız için hedef pozlama için gereklidir.

Bunlar, blogcular topluluğunun sunduğu avantajlardan tam olarak yararlanırsanız elde edebileceğiniz şeylerin bir parçasıdır. Bugün pek çok farklı niş ve endüstride var:

Büyüme Hackerları.
Inbound.org.
Kingged
Klinnk.
Sıçrama yapın
BizSugar.
BlogEngage.
Blogkube.
Aha-Şimdi.
Tiberyum
# 15. Daha Fazla Anahtar Kelime Araştırma Araçları.

Karşıya yüz!

Etkili anahtar kelime araştırma ve analiz, başarılı bir şekilde çevrimiçi işletmelerin temelini oluşturur. Anahtar kelime seçiminizi hemen hareket halindeyken almazsanız, pazarlama planınız kuşkuludur.

Anahtar kelime araştırma, analiz ve seçme süreçleri, herhangi bir şekilde ya da durumlar, sizin içgüdüğünüze ya da cesaretinize dayanan bir tahmin ya da karar vermenin bir ürünü değildir.

Yok hayır!

Nihai anahtar kelimeler seçim tabanınızı, verilerin size ne anlattığına değil, ne düşündüğünüz veya istediğini söyleyerek analiz etmek ve sonuçlandırmak için önemli miktarda kullanıcı verisine ihtiyacınız var.

Bu işlemleri doğru yapmak için, paranızı koyabileceğiniz kaliteli anahtar kelime araçları azdır. Aşağıdaki liste en sevdiğim anahtar kelime araçlarından bazılarıdır. Bazı belirli görevler için birbirlerinden daha iyidirler, ancak hepsi yaratılmış olan tek amaç için büyük ölçüde çalışır.

SEMRush.
UberSuggest.
Longtail Pro.
Anahtar kelime.io.
Latte’de ara.
Anahtar Kelime Öneri aracı.
Kamuya cevap verin.
# 16. Sorular ve Cevaplar Siteleri.

Ücretsiz hedefli trafiği blogunuza sürmenin en iyi yollarından biri, ilgili çevrimiçi topluluklarda yardım almak isteyen başkalarıyla uzmanlığınızı paylaşmaktır.

Sorunlarınıza gerekli cevapları vererek onlara yardımcı olabileceğiniz içerik konunuzla ilgili çeşitli konularda yardım almak isteyen yüzlerce insan vardır.

Artı sorular ve cevap siteleri doğru yapılırsa, sizi hızlı bir şekilde alanınızdaki bir uzman durumuna yükselebilir.

En popüler olanlar Quora, Yığın Değiştirme ve Yahoo Answers.

Bununla birlikte, soru ve cevap sitelerinden blogunuza trafik akışı beklemeyin, somut çabalar, sabır ve bu topluluğun iyi bir trafik görmek için doğru taktikler sürüyor.

Çoğu Q & A sitesi, trafiği siteden çekmek isteyip istemediğinizi de aynı şekilde çalışır ……. Dikkat çekmeniz gereken bazı şeyler vardır.

Soruları son zamanlarda arayın – birkaç saatten fazla beklemeyin.
Daha az cevabı olan sorular arayın.
Pek çok kez soruları arayın.
Soru, niş konuyla alâkalı olmalı – hayır beyinsiz.
Birkaç gün önce bir soru sorulduysa, şans zaten çok sayıda cevap olacak ve bir soruya verilen cevaplar ne kadar çok olursa, cevabınız da sayfanın altına gömülecek.

Sorunun blog konunuzla alâkalı olması gerekir, sana bunu hatırlatmalı mıyım? Kesinlikle hayır. Ama sadece unuttuğun davalarda …… yaptım.

Pratikte uygulayacağınız tavsiyede bulunacağımız diğer bir şey ise, blogunuzda daha önce bir yazı yazmış olduğunuz soruları her zaman cevaplandırmaktır. Dolayısıyla, blogunuza geri trafik çekmek için içeriğinizin bağlantısını cevabınıza yudumlamak doğaldır.

Ancak, sorularınıza verilen cevabın her zaman bağlantılarını dahil etmeyi alışkanlık haline getirme, bazı toplulukların oranı veya yüzdesi için ideal bir bağlantı oranı ile cevaplanan soruların kuralları vardır.

Yanıtlarınızın hepsi birer birer içeriyorsa, özellikle de üye bağlantıları içeriyorsa, birçok kişi önceden haber verilmeksizin paket alır.

# 17. Sosyal Medya Siteleri.

Sosyal medya pazarlaması çok tecrübeli pazarlamacılar “Sosyal yeni SEO” diyor kadar büyük geldi. Bazı ölçütlere göre bir dereceye kadar ilerlemek kimse bunu tartışamaz.

Top 8 sosyal medya siteleri, tüm web trafiğinin% 31,24’ünü ve Facebook’un tek başına, yayıncı web sitelerine gelen tüm web sitesi trafiğinin% 24,63’ünü muhasebeleştirmesini birleştirdiğinde, işyerimin sosyal medyadan web trafiğini sürüp gütükleyip desteklemeyeceği konusunda hiçbir şey yoktur.

Yalnızca Facebook, her gün bir milyardan fazla kullanıcı görürse, sosyal medya pazarlamasını içerik pazarlama stratejilerinize dahil etmeniz gerektiği gerçeğini gizleyemezsiniz.

Facebook – Daha önce söylediğim gibi, bir milyardan fazla kullanıcısıyla, üzerinde herhangi bir tartışma ya da tartışma yok …… ..Facebook hemen hemen her tür işletme için varsayılan bir sosyal medya platformudur.

Ve bunun güzelliği, Facebook’un, platformda sağlanan birçok araçla işlerini pazarlamak için her boyuttaki tüm işletmeler için platform sağlamasıdır.

İşletmenizi Facebook’ta ücretsiz olarak tanıtabilir ve büyük fırsattan payınızı alabilirsiniz, ancak içeriğinizi / işletmenizi pazarlamak için birkaç dolar harcamak farkı kolayca yaratabilir.

Ayrıca, Facebook ücretli reklamcılık seçeneğini kullanarak içeriğinizi tanıtmak için büyük bir bütçeye mal değildir. Türüne ve izleyiciye göre nüfus, ilgi, cinsiyet, yaş vs … dikkate alınacak diğer sosyal medya platformları şunlardır:

Twitter.
Facebook.
Google artı.
LinkedIn.
StumbleUpon.
Reddit.
Pinterest.
Youtube.
Sonuç … ..

İnternet pazarlaması kolay bir şey değildir; Nasıl baktığınıza bakılmaksızın …… tuğla ve harç dünyasının işi gibi çevrimiçi pazarlamayı yapamazsınız.

Burada çok sınırlı bir süre içinde yapılması gereken çok şey var ve sizi yavaşlatmak ya da dikkatinizi tamamen yönlendiren milyonlarca dikkat dağıtıcı her saniyede beliriyor.

Büyük bir disiplin olmaksızın, süreci kolaylaştırmak ve çevrimiçi pazarlamayı daha çok bilimsel temel karar verme süreci gibi yapmak için odaklanın ve birçok gelişmiş araç tasarımı …… burada pazarlamacılar için hayatta kalma şansı çok az.

Bu listeden bol bol şey kaldığını biliyorum, blog trafiğinizi artırmak için en sevdiğiniz çevrimiçi pazarlama araçları tasarımından söz ettirmenize yardımcı olur musunuz?

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac

Notice: Trying to get property of non-object in /home/malayani/public_html/wp-content/plugins/activity-reactions-for-buddypress/class/class.php on line 1080
21
sadfasd