Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim görevinden ayrıldı

İsrail polisi namaz sonrası cemaatten 13 kişiyi yaraladı

KOSGEB desteğiyle ‘sinekten protein’ çıkartıyor

‘Fırat’ın çakılları’ kadınların elinde ‘taş bebeğe’ dönüşüyor

Blogging.co.in’in Kartik Raichura’yla tanışın

Teknoloji 13 Aralık, 08:46'de eklendi

Blogging oldukça uzun süredir dolaşıyor ve bugün dünyada 300 milyondan fazla blogda olsa bile, sitemizde hiçbir sonuç yok. Binlerce insan, her gün bir web sitesini veya kendi blog’unu başlatmayı öğrenmek için çevrimiçi olur. Yeni blog yazarlarının çoğunun, WordPress’in nasıl kurulacağını, içeriği yarattığını ve hatta kendi sitelerini kullanarak para kazanmalarını sağlayan kurulan blogcular ve çevrimiçi kaynaklar var. Günümüzün “Meet the Blogger” röportaj dizisi, aynı blog yazan kitleyi karşılayan ve başarılı bir web sitesini veya blog’u başlatmak için çevrimiçi kaynaklar ve araçlar sunan Kartik Raichura ile birlikte.

1.) Lütfen bize kendiniz ve bloglamaya nasıl girdiğiniz hakkında bilgi verin.

Blogging_co_in_FounderBMumbai, Hindistan’dan kartik Raichura. İnternetten ilk adım 2004’te 19 yaşında ManagementParadise.com’u başlattığım zamandır. Neredeyse on yıldan sonra yönetim ve işletme eğitimine odaklanan en büyük topluluklardan biri haline geldi. Başta eğitim odaklı birçok çevrimiçi topluluk kurdum “Online Tartışmanın Yeni Öğrenme” mantra ile dikey olması

2013 yılında Indira Uluslararası Yenilik Zirvesi tarafından prestijli “Yıldız Genç Girişimcisi Ödülü” verildi ve Startup ManagementParadise.com, SutraHR tarafından çalıştırılacak ilk 100 girişim olarak kabul edildi.

Yakın zamanda vizyonum 10.000 blog yazarı yaratmak ve onlara önümüzdeki beş yılda her gün 100 dolar kazandırmak için bir Blogging.co.in üzerinde çalışıyorum.

2.) Blogunuzun odak noktası nedir ve neden bu niş seçtiniz?

Blogging.com.in sitesinde bir blog, marka ve internet tabanlı iş kurmanıza, SEO, SMO ve internet pazarlaması yoluyla trafiği artırmanıza ve çevrimiçi para kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu niş seçtim, çünkü çevrimiçi durumdayken blogcular, yeni teşebbüsler ve büyük işletmelerin karşılaştığı zorluklarla ilk elden deneyimim var. Bugün 13 yaşındakiler hala okula devam ederken blog yazarlığına giriyorlar. Hindistan’daki ortalama çalışan yılda yaklaşık 295 dolar kazanıyor. Blogcular yaratmada rol oynayabilir ve onlara daha büyük bir gelir elde etmeleri için eğitim verebilirsem, ulus inşasına büyük katkıda bulunacağım ve kazanacağım düşünüyorum. Bu kazanan bir kombinasyon.

3.) Şu anda blog trafiğinizden nasıl para kazanıyorsunuz?

Şu anda, blog bağlı ürün satışlarıyla para kazanılmaktadır – çoğunlukla web barındırma, eklentiler, temalar, SEO ve sosyal medya araçları satışlarından. Reklam alanını, sponsorlu postaları, sponsorlu incelemeleri, sosyal medya sosyal yardımlarını satıyoruz ve SEO ve Sosyal Medya için danışmanlık hizmetlerimizi satıyoruz.

Blogging_co_in

4.) Bloglamaya ilk başladığınız zamanı bildiğinizden bu yana ne biliyorsunuz?

Keşke bunu daha önce başlatmış olsaydım. Keşke herkesin bunu yapmaya yetecek kadar talebi olduğunu ve her zaman istekli blogcuların daha geniş bir kitleye hitap edebileceği ve niş parçalayabileceği belirli bir kitleyi seçebileceğini biliyorum keşke.

5.) Neredeyse günlük olarak ziyaret ettiğiniz üç blog hangisidir?

Neil Patel, içerik pazarlamacılığına yetişmek için benim için okumuş bir zorunluluktur. Successfulblogging.com sitesindeki Sue Anne bloglamanın temellerini öğrenmek için harika içerikler içeriyor. Zacjohnson.com adresindeki Zac, bağlı kuruluş pazarlama niche’de bazı şaşırtıcı şeyler yazıyor. Yani bu 3 bir zorunluluk neredeyse günlük okuyoruz.

6.) Bloglamanızla kullandığınız üç araç / hizmet önerir misiniz?

SEOProfiler sahip olmak için harika bir araçtır. Sadece sadeliği seviyorum. Ben de burada inceledim.
MassPlanner, sosyal medya profillerinizi yükseltmek için şart olan bir diğeridir.
Anahtar kelime araştırması için Google Adwords Aracı.

7.) İlk blog’la yeni başlayan birisi için ne gibi tavsiyeler var mıydı?

Tutkulu olan şeyler hakkında yazın. Çevrimiçinde bir cevap arayan insanlara yardım etmek için yazın. Hemen tatmin olmazsanız başlayın ve durmayın. İyi bir akıl hocalığı edinin, size yıllarca kendinizi öğrendiğiniz zamandan kazanın ve daha hızlı başarmaya yardım edin.

8.) Başlamaktan bu yana blog hakkında keşfettiğiniz en iyi tavsiye veya ipucu nedir?

Aldığım en iyi tavsiye ilişki kurmaktır. Sinerjilerle büyümek için değiştirilebilecek her zaman avantajlar vardır ve bir kuruşa mal değildir. Ayrıca Ağ Ağ Değerinde!

9.) Yeni bir blog başlatmak için yalnızca 100 Dolarınız varsa, bunu nasıl kullanardınız?

Ben tanınmış bir ev sahibi barındırma satın alacaktı ve ne para para ile satın alabileceği en iyi alan adı için pazarlık edeceğini bıraktı. Unutulmamalı, genel ve kolay hatırlanacak alan adlarını büyük bir hayranıyım. Uzun vadede çok karlı.

10.) Blog okuyucuları sizinle nasıl iletişime geçebilir?

Http://www.blogging.com.tr
Https://www.facebook.com/blogging.co.in
Https://twitter.com/blogging_co_in
Https://plus.google.com/u/0/105728460177532809382
Tavsiye ve hikayeyi Bloglama İpuçları topluluğu ile paylaşmaya zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürler Kartık. Diğer blog yazarları ve çevrimiçi başarı nasıl onlar hakkında bilgi edinmek isterseniz, blog yazarının röportaj serisini okuyacağınızdan emin olun.

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac

Notice: Trying to get property of non-object in /home/malayani/public_html/wp-content/plugins/activity-reactions-for-buddypress/class/class.php on line 1080
21
sadfasd