Blogcular eBay İş Ortağı Ağı ile Para Kazanıyor Nasıl

Teknoloji 9 Aralık, 18:37'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 167 views OKUNMA

Bir web sitesi veya blog ile para kazanma söz konusu olduğunda, kitlenizin değerini ve kullanıcı deneyimini her zaman göz önünde bulundurmak istersiniz. Sitenizdeki reklamların türü, orada bulunan içerik türünü de yansıtmalıdır. Örneğin, yemek tarifleri üzerine bir siteniz varsa, yemek kitaplarını ve sarf malzemelerini, en çok satan en yeni film ve DVD’lere karşı denemek ve tanıtmak daha da alakalı olacaktır.

Aynı zamanda, insanların güvenebileceği web sitelerini ve markaları tanıtıyorsunuzdan da emin olmak istersiniz. Arkasından fazla güvenmeyen ve markalaştırılmamış yeni bir web sitesine karşı, neredeyse herkesin zaten bildiği ve kullandığı, eBay gibi bir siteyi tanıtmak daha kolaydır.

Bir siteyden para kazanmanın birçok farklı yolu vardır ancak kitlenize değer veremez ve ilgilendikleri bir şey sunmak, sitenize rastgele reklamlar atmaktan daima daha iyi performans gösterecektir. Bunu başarmanın mükemmel bir yolu da, sitenizi güvenilir bir isim markasıyla hizalamak ise, eBay İş Ortağı Ağı’na (EPN) üye olmak ve sitelerine trafik yönlendirerek komisyon kazanmaktır.

Bu derlemede, eBay İş Ortağı Ağı’nun nasıl çalıştığını, yıllar içinde nasıl büyüdüklerini ve geliştiklerini ve neden siteniz için mükemmel para kazanma biçimi olabileceklerini inceleyeceğiz.

EBay İş Ortağı Ağı İncelemesi

EBay konsepti internetteki çoğunluk için yeni bir şey değildir. Bugün internette en büyük çevrimiçi alışveriş ve açık artırma sitelerinden biridir ve herhangi bir zamanda sitelerinde milyonlarca insan vardır. Bunların hepsi, EPN ile ortak çalışırken, kitlenizin muhtemelen zaten günlük olarak kullandığı güvenilir bir ad ve site olması nedeniyle büyük bir avantaj olarak görülebilir.

Sitenizde herhangi bir reklam türünü veya para kazanma yöntemini uygulamaya başlamadan önce, programın nasıl çalıştığını, bir komisyon kazandığınızda ve teklifi kitlenize en iyi şekilde nasıl teşvik edeceklerini iyi anlamak en iyisidir. Bunlar, aşağıdaki bilgilere değineceğimiz konular ve sorular.

EPN ortakları için ne kadar ödeme yapar?

Para kazanma veya reklamın herhangi bir biçimi ile ilgili en yaygın soru, site sahipleri ve pazarlamacılarına çabaları için ne kadar ödeme yapılacaktır. EPN durumunda, ortaklara eBay’in her işlemden kazandığı gelirden yola çıkarak bir komisyon ödenir. Bu komisyon miktarı, her bir satış / satışın (aşağıda görüldüğü gibi) düştüğü ürün kategorisine bağlı olarak% 40-80 arasındadır. EPN ortaklarının eBay’de satılan ürünlerin son satışı değil, işlemin “eBay Getirisi” kısmında ödenmesi gerektiğini de not etmek de önemlidir.

Bir ziyaretçinin EPN ortak sitesinden eBay’e gönderdiği komisyonlar kazanılır ve bir satın alma işlemi, tıklamanın üzerinden 24 saat içinde gerçekleşir. Mevcut komisyon ödemeleri yapıları ve kategorileri hakkında daha ayrıntılı bilgi için eBay’in ücret listesine ve aşağıdaki resme bakın.

EPN Ortakları ne zaman ve nasıl ödenir?

EBay İş Ortağı Ağı, ortaklarına aylık olarak ve 25 ABD doları tutarındaki minimum ödeme eşiğine ulaşıldığı sürece komisyon gönderir. Ödemeler Doğrudan Mevduat yoluyla gönderilir.

Tüm EPN ortakları, EPN Yayıncı Portalı üzerinden kampanya istatistiklerine, kazançlarına ve ödeme geçmişine erişebilecek.

EBay İş Ortağı Ağı ile İşbirliği Yapmanın Yararları

EBay İş Ortağı Ağı’nın temel ilkeleri ele alındığında, artık para kazanma yöntemi olarak EPN’yi seçerken site sahipleri ve pazarlamacıların sahip oldukları pek çok avantaja bir göz atabiliriz.

En belirgin yararlarından biri “eBay” adının birleşmesidir. Sitedeki 162 milyondan fazla aktif alıcı ve 5 milyondan fazla satıcıyla yıllık 70 milyar doları aşan satışla, hem site sahipleri hem de izleyiciler için kazan-kazan oluyor. EBay, aynı zamanda, küresel erişime ve 291 milyondan fazla kişinin mobil uygulamasını aktif olarak kullandığı dünya çapında bir markadır.

Özetlemek gerekirse, site sahipleri genellikle güvenilir ortaklar bulma ve kitlelerine tanıtmak için güvenilir hizmetler bulmakta zorlanırlar. Yalnızca eBay, dünyanın en güçlü isimlerinden biridir, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki neredeyse tüm izleyici ve mekanlardan gelen trafiği kabul eder.

Son olarak, eBay o kadar tanınmış ve güvenilir bir markadır ki, aslında komisyonları tanıtmak ve kazanmak oldukça kolaydır. Çoğu izleyici zaten adı biliyor ve siteden aktif olarak satın aldığından, sadece afişlerini veya bağlantılarını sitenize yerleştirmek ve trafiğinizi eBay’e göndermek meselesidir.

Ebay’a trafik göndererek sitenizin kazanç kazanabileceğinin bir fikrini almak için aşağıdaki “Kazanç Hesaplayıcı” na (aynı zamanda EPN sitesinde bulunur) göz atın. Bu kullanışlı araç sayesinde farklı öğeler seçebilir ve genellikle kaç öğe satabileceğinizi değiştirebilirsiniz. Kazanç Hesaplayıcısı, daha sonra “Potansiyel Kazançlarınız” ı aşağıdaki bölümde gösterecektir.

Bunun iyi bir örneği, bir teknoloji blogunuz varsa ve insanlara bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar veya mobil cihazlar satın almak için eBay’a bir bağlantı sağlamak istediyse bu olurdu. Aşağıdaki ekran görüntüsünde eBay’de tipik bir “iPad Mini 4” listesinin 610.99 dolar karşılığında satıldığını görebilirsiniz. Siteniz bu öğelerin 15 satışa neden olması için yeterli trafik gönderiyorsa, 453,60 ABD doları tutarındaki bir komisyona bakıyor olabilirsiniz.

EBay Network Partner, ortaklarına aşağıdaki özellikleri ve avantajları da sunmaktadır.

Rekabetçi ödeme, eBay’in gelirinin% 50-70’ini arasında değişen, sitenizden sürdüğünüz yeni ve yeniden etkinleştirilen eBay.com alıcıları için yapılan iki kez komisyon ile gerçekleşir
1000’in üzerinde yeni Buy It Now işlemi, Moda, Teknoloji, Ev, Çocuk ve daha pek çok kategoride günlük olarak yayınlanmaktadır
Bazı Günlük Fırsatlar, web fiyatlandırmasında en iyi olmak için garanti edilir
Tüm Günlük Fırsatlarda ücretsiz gönderim
Önümüzdeki fırsatlar konusunda gelişmiş bildirimle birlikte yer alan bültenler
Günlük Fırsatlar için RSS haberleri
EPN Ortakları eBay’deki yenilikleri, tanıtımını yapacak en iyi ürünleri ve diğer ilgili haberleri ve bilgileri blog’larından da keşfedebilirler.

EPN ile Çift Komisyon Kazanma

EPN ile komisyon kazanmaktan daha heyecanlı olan tek şey çift komisyon kazanmak!

Tam olarak EPN, hesap yaratmalarının ilk iki ayında site ortaklarına sunuyor.

Aşağıda nasıl çalıştığına ilişkin tüm ayrıntıları görebilirsiniz.

EPN hesapları ilk üç takvim ayı boyunca komisyonları ikiye katlayacak. EPN başvurusu gönderildiği güne başlayan ilk takvim ayı ve takip eden iki takvim ayı üç aylık dönemi kapsar. İlk takvim ayı, başvuru tarihine göre kısmi bir ay olabileceğini lütfen unutmayın.
Çift komisyonlar bonusu, kazançların tahakkuk ettiği aynı ayda hesaba uygulanır ve “Çift Komisyonlar Bonusu” olarak etiketlenir.
Çift komisyonlar, hesap para birimine dayalı olarak 5.000’de aylık olarak kapatıldı.
Onaylanmış ve iyi durumda olan yalnızca yeni EPN hesapları uygundur.
EPN hesap komisyonları, üçüncü ayın sonunda standart EPN ücret listesine geri dönecek.
Bu teklif satış amaçlı değildir ve nakit olarak kullanılamaz.
Sahtecilik, hata veya teklifin herhangi bir şartını yerine getirmede başarısız olması durumunda bu teklif geçersizdir.
EBay tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu teklifi istediğiniz zaman feshetme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

EBay İş Ortağı Ağı ile Para Kazanın

EBay bugün dünyada en çok bilinen ve güvenilir web sitelerinden biridir. Markaları ve EPN platformlarıyla ortak olma fırsatını elde etmek, hiç kimsenin kendi markasını değiştirmesine imkânsız bir fırsattır.

Başlamak için yapmanız gereken tek şey https://partnernetwork.ebay.com/en/home sitesini ziyaret etmek ve kayıt detaylarını tamamlamak ve daha sonra mevcut eBay hesabınızla giriş yapmaktır. Onay sürecinden sonra, eBay’i kitlenize tanıtmaya başlamanız için iş ortağı bağlantınıza erişebileceğiniz EPN Portal Alanına erişeceksiniz.

Tüm içerik ve para kazanma ile olduğu gibi, en iyi sonuçları görmek istiyorsanız, bağlantınızın içeriğinizle iyi uyum sağladığından emin olun. Daha önce de belirtildiği gibi, zaten belirli bir konudan, ürüne veya hizmetten bahsediyorsanız, eBay’de bu aynı ürünleri daha iyi bir fiyata nasıl elde edebileceğinizi referans aldığınızdan emin olun.

Kitleniz muhtemelen zaten eBay kullanıyor, şimdi onlara en iyi şeyleri bulmalarına yardım etmenin tam zamanı!

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar:

Sayac
21
sadfasd