Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim görevinden ayrıldı

İsrail polisi namaz sonrası cemaatten 13 kişiyi yaraladı

KOSGEB desteğiyle ‘sinekten protein’ çıkartıyor

‘Fırat’ın çakılları’ kadınların elinde ‘taş bebeğe’ dönüşüyor

Blog Yazısı İpuçları Yeşil WordPress Teması ile Mavi

Teknoloji 6 Aralık, 18:50'de eklendi

Serbest bıraktığım ilk tema iyi almış gibi görünüyor ve bunu da bırakıyorum.
Dürüst olacağım ve bu temayı bırakıp yayınlamayacağımı iki zihin halinde söylüyorum diyorum. Bu harika bir kaliteye sahip değil – onun basit bir wordpress teması ama bu belirli temada daha fazla zaman harcamak istemiyorum. BloggingTips temalarının iyi bir standart olmasını istiyorum … ancak orada bazılarınızın bu temayı sevebileceğini ve yararlı bazı kodları bulabileceğini de düşünüyorum. Bu nedenle, indirilebilir.

Kullanım Şartları

1. Telif hakkı bağlantılarını altbilgide tutmaya zorlamıyoruz, ancak bağlantıyı takdir ediyoruz. Bu temalardan bazıları günler veya haftalar değiştirerek geçirdik; diğerleri ise bizleri ziyaretçilere sunmak için bunları özel olarak satın almak için yüzlerce dolar harcadık; bu nedenle, bu konudaki deneyimlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

2. Bu şablonlarla ilgili sözcüğü yaymaktan çekinmeyin, ancak lütfen bu sayfaya bağlantı verin – http://www.bloggingtips.org/themes/

Blog Yazısı İpuçları Mavi Yeşil Tema AKA ile BT_ Yeşil Blue

wordpress-bt_blue-with-green

Blog Biçimleri: WordPress
Açıklama: Başlıkta yeşil bir çizgi bulunan basit bir mavi tema.
İndirin: buraya

Tadını çıkarın ?

 

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac

Notice: Trying to get property of non-object in /home/malayani/public_html/wp-content/plugins/activity-reactions-for-buddypress/class/class.php on line 1080
21
sadfasd