Sakin kent Uzundere misafirlerini büyülüyor

KDV sistemi bu haliyle sürdürülebilir değil

İstanbul’da rüşvet iddiasıyla 60’ı polis 102 kişi gözaltında

Öğretmenlerin 2017 Hazırlık Ödeneği Ne Kadar Olacak?

Blog Yazısı Fikirleri Oluşturma Etkileri Aşk

Teknoloji 13 Aralık, 07:28'de eklendi

Ayda 20’den fazla makaleyi yayınlayan blogcular ayda 4 makaleden daha az yayın yapanlardan beş kat daha fazla trafik alır, dolayısıyla çevrimiçi varlığınızın (veya onun eksikliğinin) sitenizin aldığı trafiği zaten etkilediğini söylemek güvenlidir.

Maalesef, hak ettikleri tanıma asla varamamış çok sayıda mesaj var. Aylarca fark edilmeden kalırlar, yıllar olmasa da, yalnızca toz toplayıp bir gün görmeyi umarlar. Etkilenenlerin girdiği yer burasıdır.

Başarılı bir blog yazarının materyalinizi önceden kurulmuş izleyici kitlesine tanıtmak için altının ağırlığı önemlidir. Olduğu söyleniyor, sadece bir etkene başvurup yardım isteyemezsiniz. En azından, karşı koyamayacakları iyi, akılda kalıcı bir fikre ihtiyacımız var.Wise Startup Blog bunu kullanıyor.

Bilge Başlangıç ​​Bloğu şimdi bu konu nesil stratejisini kullanıyor ve hemen çıkma oranını% 75’den% 25’e düşürüyor.

‘Çalmak’ için makaleler bulmak için Google’ı kullanın.

Şimdiye kadar karşılaştığım her insanda Google kullanıyor. Bu günlerde tercih edilen arama motorudur, bu nedenle onu kaliteli blog yazısı fikirleri üretmek için kullanmamamız için bir sebep yok, değil mi?
Web sitesinin çalışması eğilimi, aramanın en üstünde en başarılı yazıları sunması ve sayfaları kaydırırken giderek daha az başarılı olmasıdır.
İstediğimiz nişleri bularak – bu makalenin amaçları doğrultusunda “girişimci ol” u kullanacağız – Google kullanıcıları arasında neyin işe yarayıp çalışmadığını öğrenebiliriz.
Artık hangi makalelerin arama motorlarında iyi sonuç verdiğini bildiğimizden bunları gözden geçirmemiz ve neyin işe yarayıp yaramadığına bakmamız gerekir.

En başarılı makaleleri kullanın

Google arama sonuçlarımız birçok farklı türde makale ortaya çıkmasına karşın, en üstteki makalelerden biri, Entrepreneur.com’un “Kendi Patronunuz Olmak İsteniyor” başlıklı bir makaledir. Bir anlığına odaklanalım.
Bu bağlantıyı tıkladığımızda, yönetim kurulu genelinde 574 sosyal medya paylaşımına sahip olduğunu görebiliyoruz; bu, nişin özgüllüğünü düşündüğünüzde oldukça etkileyici.

Kanıtlanmış bir sosyal medya varlığına sahip kaliteli bir makaleniz olduğundan dolayı, postayı incelemelisiniz ve insanları neden bu kadar sık paylaştığınızı anlamalısınız.
Önerim, Google’ın önerdiği diğer yayınlara bakıp aralarında ortak bir eğilim bulmaya çalışmaktır. İnsanlar neden bu makalelerle bu kadar ilgileniyor? Okuyucuya ne sunuyorlar?

Zaten orada olanları iyileştir

İzleyicilerin kısa paragraflar, resimler, listeler ve okumalarını biraz daha az sıkıcı hale getirecek herhangi bir şey gibi tuttuğunu unutmayın. Fark ederseniz, Google’daki aramalardan birisi, Facebook’ta tek başına 400’ün üzerinde paylaşımı bulunan bir alfabeydi.
Bu yazıya bakalım. Nihai hedefiniz, zaten orada olanı kopyalamak değildir. Onu geliştirmek için. Belki de bu makalenin yanı sıra diğerlerinden “en iyi bölümleri alıp,” ayrıntılı bir rehber “hazırlamayı düşünün.

Makaleleri 5 ipucu ise, o zaman sizinkini 10 ipucu haline getirin

Unutulmaması gereken en önemli şey, orada olanları genişletmek ve ya okuyucuya yeni bir şeyler öğretmek ya da bir şeyin nasıl öğrendiğini tamamen değiştirecek yeni ve benzersiz bir şey yapmak istiyorsun.
Başarılı bir makale “Girişimci Olmak için Beş Yol” ise, makaleniz zaten paylaşılan varlıktan daha büyük ve daha iyi hale getirmek için “Girişimci Olmanın 10 Yolu” olmalıdır.
Sosyal medyada satılacaklarının kanıtlandığı yeni ve geliştirilmiş bir sürümü olan kaliteli blog postanıza kavuştuğunuzda bunu etkileyenlere gönderebilir ve hak ettiğiniz paylaşımları ve geri bağlantıları umarız elde edebilirsiniz. İyi şanslar!

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,

Sayac
21
sadfasd