Sakin kent Uzundere misafirlerini büyülüyor

KDV sistemi bu haliyle sürdürülebilir değil

İstanbul’da rüşvet iddiasıyla 60’ı polis 102 kişi gözaltında

Öğretmenlerin 2017 Hazırlık Ödeneği Ne Kadar Olacak?

Blog Trafiğini Artırmak İçin, 21 Taktik

Teknoloji 7 Aralık, 08:37'de eklendi

Blog trafiğini artırmakla ilgili bu harika küçük makaleyi buldum ve id paylaşmayı düşündüm. SEOmoz’da randfish tarafından yazıldı.

Onun söylediği her şeye katılmıyorum. Her gün 100 RSS aboneniz ve / veya 750 benzersiz ziyaretçiniz oluncaya kadar yorumları açmamalısınız diyor. Yorumlara açık olmayan bir blog yayınının, ancak herhangi birine sahip olmadığı bir blog yazısının daha iyi gözüktüğüne inandığından şüpheleniyorum. Onları açık tutmayı tercih ederim – asla bilemezsiniz, siteniz bahsettiği seviyeye ulaşmadığında bile garip, becerikli ve ilginç bir yorumu alabilirsin.

O, Blogunuza bir mesaj atmak için Misafir Davet Edenleri Davet Etmek gibi bazı iyi ipuçları sağlamaktadır. Hepsi hepsi de harika bir makale bu yüzden okumanın tadını çıkarın ?

21 Taktik, Blog Trafiğini Artırmak İçin

 

Açıklama: Tam açıklama yaparken, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okuduğunuz veya baktığınız her şeye maddi veya başka bir şekilde fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,

Sayac
21
sadfasd