Sakin kent Uzundere misafirlerini büyülüyor

KDV sistemi bu haliyle sürdürülebilir değil

İstanbul’da rüşvet iddiasıyla 60’ı polis 102 kişi gözaltında

Öğretmenlerin 2017 Hazırlık Ödeneği Ne Kadar Olacak?

Bir Görsel İçerik Pazarlama Kontrol Listesi [Video ve Infographic]

Teknoloji 13 Aralık, 08:18'de eklendi

İçerik Pazarlama, içeriğin oluşturulması ve tanıtımı yoluyla potansiyel müşteri veya trafik üretme sürecidir. İçerik, web sayfaları, blog gönderileri, video, podcast, sunum slaytları veya infografi biçiminde olabilir.

İşte, İçerik Pazarlaması nedir üzerine CopyBlogger’dan kısa bir video.

 

İçerik Pazarlama Neden Önemlidir?

İçerik tanıtımı, geleneksel muadillerine göre 3 kat daha fazla olasılık üretebilir
İçerik pazarlamasının maliyeti, geleneksel pazarlamayla karşılaştırıldığında% 62 daha düşüktür
Çevrimiçi içerik oluşturmak için giriş maliyeti çok küçük veya ihmal edilebilir
Pazarlamacılar, bütçelerinin% 25’ini içerik promosyonu için harcıyor
B2C pazarlamacılarından% 86’sı içerik pazarlama yöntemini kullanıyor
Şirketlerin% 90’ı içerik promosyonunu kullanıyor
B2B pazarlamacılarından% 91’i içerik promosyonunu kullanıyor
İçerik pazarlaması, gürültüyle nasıl gezineceğinizi bildiğinizde harika bir dünyadır. Uzmanlar, içeriği nerede pazarlayacaklarını öğrenmek için yıllar alırlar.

Sadece bir avuç sosyal medya sitesinde başlayıp biten bir içerik promosyon kontrol listesi, başlamak için iyi olabilir, ancak istenilen sonuçları elde etmek için hiçbir şekilde eksiksiz veya yeterli değildir. Aslında, bu zayıf içerik promosyonu, dijital pazarlama oyun sahasında yeni olan birisini nasıl izleyebileceğinizdir.

40’dan fazla kaynağa sahip bir kontrol listesi arıyorsanız, o halde A’dan Z’ye ve biraz daha fazlasına sahip olduğumuz için şanslısınız demektir. Bu içerik pazarlama kontrol listesini alfabetik olarak düzenledik, böylece takip edilmesi daha kolay oldu.

Dikkat çekmek için birçok püf noktası ve kaynağı vardır; örneğin, daha etkileyici bir taktikle etkileşimciyi pazarlama yöntemini kullanmak, paranız için daha iyi bir patlama elde etmek gibi.

Bu içerik pazarlama kontrol listesi hiç bir şekilde eksiksiz veya herşey içermez. Örneğin, ona YouTube ve video pazarlaması ekleyebilirsiniz. Ayrıca, işletmeniz veya markanız için o kadar etkili olmayan kaynakları kaldırmak isteyebilirsiniz. Örnek olarak, Twitter’da büyük bir takipünüz olabilir ve sizin için iyi bir kanal olabilir, oysa yeni bir içerik pazarlamacısı dişlerini aynı platforma indirmek için mücadele edebilir. Aksine, yeni bir dijital pazarlamacı, isim etiketine veya izleyicilerin sayısına çok fazla dikkat etmediğinden Orta dereceli harika bir platform bulabilir.

İyi bir içerik promosyon stratejisi içeriğinize pek çok gözbirebilir. Benzer şekilde, zayıf bir strateji, cılız içeriği olağanüstü olsa bile getirir.

Bu içerik pazarlama bilgi amblemi sizi ısırık boyutlarında tavsiye eder ve sosyal medya sitelerini, içerik küratörlük sitelerini, toplulukları ve anahtar kelimeleri bir araya getirir.

İşte size İçerik Tanıtımı Infographic – A’dan Z’ye 40 Noktalık Kontrol Listesi, PageTraffic tarafından size bir süre kazandıracağından emindi.

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21
sadfasd