Çok Kimsenin Bilmediği MUHTEŞEM WEB SİTELERİ Vol 2 (Wifi Şifreleri)

Bilim 29 Ekim, 19:15'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 264 OKUNMA
Güzel Bir Düşünce
100%
Kullanışlı
99%
Bekleme Süresini Azaltıcı yada Hızlandırıcı
100%
Basit
100%
Sonuç: 99.75/100

İncelediğimiz ürün tüm kriterlerimizden tam not almayı başardı. Sakın kaçırmayın!

Havalimanına gittiniz ve uçağınızın kalkmasına daha varsa, uçağınız rötar yaptıysa bir bekleme süresi çıkıyor ortaya ve bu bekleme süresini sağa sola bakarak geçiremeyiz.

wi-fi

Yeni nesil olarak gidip birine ”hacı ne yaptın” şeklinde bir girizgah oluşturup bu bekleme süresini muhabbet ile geçirmeyeceğiniz de bir gerçek bu arada. Hemen cebimizde olan akıllı cep telefonunu çıkartarak bu bekleme süresini eğlenceli hale getirebilirsiniz. Tavsiyem sözlüklere takılın. Başlıkları karıştırın, entryleri okuyun hem eğlenin hem bilgi edinin. Girip facebook üzerinden yarı resim yarı video yarı akraba övgülerine maruz kalmayın. Tabi telefon sizin zevk sizin bu kısmı beni çokta ilgilendirmiyor açıkcası.

Mobil verinin gitmesinden çok şikayetçiyseniz Dünya üzerinde bütün havalimanlarında (aslında bütün demek yalan olur baktım Esenboğa yok bu listede, olanlarda diyelim) Wİ-Fİ şifreleri bir internet sitesi üzerinde toplanmış, bulunduğunuz havalimanına tıklayıp şifreyi girip internet paketinizin gitmesini önleyebilirsiniz.

İşte buyrun, bu sayfayı favorlerinize ekleyin, karşınızda dünyadaki tüm havalimanlarının WIFI şifreleri;

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21