Beyaz Tahta Videolarıyla Bülten Kayıtlarını Artırma

Teknoloji 4 Aralık, 14:14'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 156 views OKUNMA

Katılım seviyenizi ve bülten aboneliklerini artırmanız mı gerekiyor? Bunu başarmak için bir video kullanmayı düşündünüz mü? Bülten kayıtlarını artırmak için beyaz tahta videoların kullanılması, bunu yapmak için mükemmel bir yoldur.

Beyaz tahta videoları, gittikleri sunumu görmelerine izin vererek daha fazla görüntüleyen kişi yakalamanızı sağlayan benzersiz bir animasyon türüdür.

Çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli bir şey çünkü insanlar, bir okul ortamında kullanılan “öğretmen sunumu” na benzer. Baştan bir fikir alır ve izleyiciyi çizerek ve hareket eden bir elle çizerek başından sonuna kadar izlemeyi izlediklerini hissettirir.

Beyaz tahta videoları, satış sunumlarıyla çok etkilidir; çünkü ürününüzü sunarken gerçek anlamda müşterinin önünde olana benzer bir senaryo oluştururlar. Ayrıca izlemek eğlencelidirler ve ilgi düzeylerini sadece eğlenceli animasyonları ile artıracaklardır.

whiteboard-videos

Beyaz tahta videoları bülten kayıtlarını artırmak için mükemmel bir yoldur değil, aynı zamanda ilgi çekici ve kaliteli içerik olarak hızlı bir şekilde görüldükleri için rekabette öne çıkmanıza yardımcı olacaktır. Kayıtları posta listenizde artırdığınızda, daha fazla olası müşteri ve potansiyel müşteri edinirsiniz ve yeni üyeler alımı potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Beyaz tahta sunumunuzu oluştururken ilgi artırmak için aşağıdaki şeyleri eklemek isteyeceksiniz:

İşletmeniz Hakkında Bilgiler

Sununuza dahil etmek istediğiniz şeylerden biri de işletmeniz hakkında bilgi. İşletmenizin nasıl geliştiğinin tarihi ve iş kilometre taşlarının zaman çizelgesi dahil edilmesi iyi bir şey. Bu izleyicilere işletmenizin neyle ilgili olduğunu ve onlara ne anlama geleceğini anlatacaktır. Ayrıca izleyicilerle olan güvenilirliğinizi artırır ve şeffaflığınızı geliştirir.

Bir iş bültenine yönelik bir içerik oluşturmanın, genel bir kitle veya niş siteniz için içerikle gelmekten tamamen farklı olduğunu not etmek de önemlidir. Kitleniz için yaratacağınız içerik türüne veya beyaz tahta videolarına ilişkin fikirler bulmada sorun yaşıyorsanız, bu bülten içeriği fikirlerini kontrol ettiğinizden emin olun.

İşletmenizin Diğerlerine Yardımcı Olma Yolları

İnsanların istediği ürün ve hizmetlerin o kadar fazla olmadığını unutmayın. Ürünleriniz ve hizmetleriniz bunlar için yapabileceklerinizdir. Beyaz tahta sunularınızı ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, onlara nasıl yardım edeceğinizden satın alma arzusu oluşturmanıza yardımcı olacak şekilde sunmak için kullanın.

İnsanları posta listenizde görmekle bağlantılı olarak, yalnızca bir öncü oluşturma aracı olarak videoyu kullanmayı düşünmeyin, aynı zamanda kitlenize daha iyi hizmet ve içerik sunmanın bir yolu olarak düşünün. Bunun mükemmel bir örneği, ürün / hizmet eleştirileri, referanslar ve servislerinizi daha iyi nasıl kullanabileceğinizi anlatır – tümü beyaz tahta videoların kullanılması yoluyla mümkündür.

İşletmenizin Temel Unsurları

Bir işletme için herhangi bir sunum içeriği hazırlarken, işletmenizin önemli bileşenlerini veya sunmanız gereken şeyleri dahil etmek isteyeceksiniz. Örneğin, bir dijital pazarlama firmasıysanız, sunduğunuz öğelerin bir mermi listesini dahil edebilirsiniz:

dijital video
Animasyon
Podcasting
İçerik yazma
Bu sadece bir örnektir ve mermi listelerine ek olarak başka birçok yolla da yapabilirsiniz. Temel sunum slaytlarının ne kadar sıkıcı olabileceğini hepimiz biliyoruz. Beyaz tahta videonuzla yaratıcı olun ve içeriğinizi gerçek animasyon ve etkileşimle hayata geçirin.

Onunla eğlenin!

Beyaz tahta animasyonlarının eğlenceli olması gerektiğini unutmayın. Kurumsal videoyu izleyen altı rakamlı şirket yöneticileri bile medyada görmek istedikleri bir eğlence öğesi var. Yaratıcı ve eğlenceli olmanın verdiği yoğun iş adamının dikkatini çekebilirsiniz.

Blogunuz, markanız veya işletmeniz için etkili bir beyaz tahta video nasıl oluşturulacağı konusunda fikirler üretmeye hala devam etmek istiyorsanız, 23 farklı uzmanın en iyi beyaz tahta video oluşturma ipuçlarını paylaştığı bu uzman raporunu gözden geçirdiğinizden emin olun.

video_creation_tips

Harekete geçirici mesajınızı unutmayın!

Harekete geçme çağrısı, beyaz tahta videonuzun en önemli öğelerinden biri olduğunu unutmayın. En iyi sunumu insana bildirebilirsiniz. Ancak, bir harekete geçirici mesaj eklemeyi veya etkileşimsiz bir harekete geçirici mesaj atamayı unutursanız, amacınızı bozmuş olursunuz.

Kitlenizin ne yapmasını istediğinizi düşünün. Onların haber bülteninize kaydolmasını istiyorsanız, onlardan sunumun sonuna doğru bunu yapmalarını ve onlara bunu yapmak için takip edecek bir bağlantı verin. Sunumunuzu baştan sona ilginç kılarak, sonuçta harekete geçirici mesajınızı görmelerini garanti edeceksiniz.

Önemli olan iyimser ve eğlenceli olmaktır. Bülteninize kaydolmanın avantajının kendisine ait olduğunu düşünün. Onlara daha da ilginç beyaz tahta videolarını veya e-kitaplar veya medya gibi diğer ücretsiz kaynakları geri getirmek için onlara söz verin.

Beyaz tahta videoları, ürününüzü ve markanızı zorlayıcı bir biçimde sunmak için yenilikçi bir yöntem sunarken, kitlenizi tüm deneyim boyunca ele geçirmek için yakalamanız gereken en iyi araçlardan biridir.

Beyaz tahta videolarının ve öğreticilerinin sitenizle çalışacağını düşünmüyorsunuz? Öğrenmek için tek bir yol … kendi numaralarınızı yaratın ve bugün testlere başlayın!

 

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar:

Sayac
21
sadfasd