Sakin kent Uzundere misafirlerini büyülüyor

KDV sistemi bu haliyle sürdürülebilir değil

İstanbul’da rüşvet iddiasıyla 60’ı polis 102 kişi gözaltında

Öğretmenlerin 2017 Hazırlık Ödeneği Ne Kadar Olacak?

AdsRevenue ile Daha Az Kalite Trafiği Alın

Teknoloji 15 Aralık, 12:57'de eklendi

Web sitenizde gözbebekleri bulmakta zorlanıyor musunuz? Sosyal medya pazarlamacılığında elinizi denediniz, ancak alacağınız sandığınız yatırım getirisini elde edemiyorsunuz? Afiş reklamcılığına yatırıldı ve İnternet kullanıcılarının giderek çoğunun banner körüne gittiğini gördü? Yalnız değilsin.

İdeal kitlenize ulaşmayı arıyorsanız, AdsRevenue’ye hoş bir uzun görünüm vermek biraz zaman alabilir. Bu, yalnızca 50 sent kadar düşük bir hedef belirleme ve BGBM oranına sahip bir reklamcılık ağıdır.

AdsRevenue Nedir?

Kampanyanızın amacı, açılış sayfanızda veya web sitenize mümkün olduğunca çok sayıda doğru insi bulmaktır. Sorun şu ki, birçok geleneksel reklam stili geçmişte olduğu kadar etkili olmayabilir.

AdsRevenue, yalnızca pop-under trafiği konusunda uzmanlaşmış bir reklamcılık ağıdır. Pop-under’ler genellikle birisi bir yayıncının web sitesinde başka bir yere tıkladığında görünür. Bunları, normal web gezinirken zaten karşılaşmış olabilirsiniz. Bu tür reklam birimleri,% 100 ziyaretçi odaklı performans sergiliyor.

Pop-up reklamlardan daha üstünler, çünkü web kullanıcıları can sıkıcı olacak pop-up reklamlar bulabilirler. Bu reklamlar, aslında erişmeye çalıştıkları içeriği engelliyor; bu nedenle, kullanıcılar bu açılır pencereleri hızla kapatmak için daha eğilimli olabilir. Mevcut pencerenin altında açılır pencerede, kullanıcı orijinal içeriği kullandığında görüntülenen açılır pencereleri görürsünüz. O zaman, pop-under reklamı okumak veya onunla etkileşime girmek için eğilimlidirler.

AdsRevenue’in arkasındaki kişiler “çevrimiçi reklamcılık kampanyalarınızın gerçek sonuçlarını sunmak” için gayret gösteriyor; “kampanyanızın performansını önemli ölçüde artırmak için büyük miktarda trafik elde etmenize” yardımcı oluyor. İnsanlar açılış sayfanızla tam ekran bir pencere boyutunda sunuluyor. Içeriğinizin kesilmesi veya yanlış görüntülenmesi konusunda endişelenmeniz gerekmez.

Kaliteli trafik, birden fazla hedefleme özelliği (coğrafi hedefleme, cihaz hedefleme ve dil hedefleme dahil olmak üzere) ve gerçek zamanlı online raporlara erişip, yolunuzun yolunda gittiğinizden emin olursunuz.

Başlamak

AdsRevenue ile reklamveren olarak çalışmak, yaklaşılabilir ve anlaşılması kolay bir iştir. Bu, kendi kendinize hizmet eden bir platform olup, kampanyalarınız üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar, ancak hesap yöneticiniz yalnızca hızlı bir telefon görüşmesi veya e-posta mesajıdır.

Ana kontrol paneli, birincil navigasyon için üstte büyük düğmelerle açıkça düzenlenmiştir. Ana panelden, son 7 gün içinde yaptığınız kampanyalarınız, dönüşümleriniz ve talepleriniz ile birlikte fon bilgileriniz ve performansınız hakkında bir bakışta bilgi verilir.

Üstteki gezinme düğmeleri mantıklı bir biçimde düzenlenmiştir, böylece herşeyi almak ve başlatmak için çoğunlukla soldan sağa hareket etmenize izin verilir. İlk adım, ilk kampanyanızı yapılandırmaktır.

Dakika Altında Yeni Bir Kampanya Oluşturun

En üstteki Kampanyalar düğmesine tıkladıktan sonra, kurulum sihirbazına gitmek için sonuç sayfasındaki “Yeni Kampanya” düğmesine basabilirsiniz. İlk ana adım, kampanyanız için bir amaç seçmektir. Şu anda, mevcut tek seçenek “içeriği tanıtmak”.

Bundan sonra, yukarıda gösterilen sayfaya benzer bir sayfa görüntülenir. Burada, kampanya için bir ad verin, günlük bütçenizi belirleyin ve web sitesi URL’sini girin. Diğer bilgiler, kampanyanızın, yayıncıların ve bağlı kuruluşların onay talep etmesi gerekip gerekmediğini ve yetişkinlere yönelik trafik ve içerik tercihlerini belirleyip özel bir program olacağını seçmeyi içerir. Ayrıca, kampanyanızın açıklamasını ve şartlarını ve koşullarını yazarsınız.

Bu sayfanın çok önemli bir parçası, kampanyanız için doğru kategoriyi veya kategorileri seçmektir. Doğru kategoriyi seçmek, yüksek katılımlı kitlelere yönelik doğru belirli grupları hedeflediğinizden emin olmanızı sağlar. Bir ana kategori ve ayrıca en çok iki ikincil kategori seçebilirsiniz. AdsRevenue’de mevcut kategorilerin aralığı, işletme, kuponlar ve indirimler, oyunlar, mobil trafik, eğitim, yazılım ve kilo kaybı dahil olmak üzere oldukça çeşitlidir.

Bir sonraki sayfada, yeni bir tanımı tanımlamak veya mevcut kitaplığınızdan seçmek istediğiniz reklam öğesini seçersiniz. Bu sayfada, izleme URL’leri, yayıncı ağ kimlikleri, alt kimlikler vb. Ile açılış URL’sini daha da özelleştirebilirsiniz.

Ödemek istediğiniz GBM (fiyat başına maliyet) fiyatını belirledikten sonra, yalnızca belirli ülkeleri veya bölgeleri hedefleme olanağı da dahil olmak üzere, hedeflediğiniz farklı ülkeler için farklı GBM’ler belirleyebilirsiniz, tamamı tamamlanmış durumda Hesabınızdaki kampanyaları ana listeden inceleyebilirsiniz. Kampanyanız onaylanıncaya kadar beklemeye girecek.

Radar Altında Haşhaş mı?

Pop-under reklam pazarlamacılar ve bağlı şirketler için, özellikle de günümüzde reklam körlüğünü artıran bir çağda az kullanılan bir reklam metodunu temsil edebilir. Kaliteli trafikle uğraşın ve gözlerin AdsRevenue ile gerçekte açılış sayfanızda olacağını garanti edin. Raporlama sağlamdır, 0,75 BGBM oldukça düşük maliyetlidir ve kampanyanız üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

AdsRevenue ile kaydolmak için, tek sayfa kayıt formunu doldurmanız yeterlidir ve kısa sürede daha fazla para kazanma yoluna gideceksiniz.

Açıklama: Tam açıklamada, site sahibinin web sitemde iken tıkladığınız, okumakta olduğunuz veya baktığınız her şeyden maddi veya manevi fayda sağladığını varsaymak güvenlidir. Sitedeki tüm yayınlar orijinal ve sitemizin değerini ve referanslarını sağlamak için yazılmış olduğundan, tüm içeriklerde olduğu gibi bu demek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21
sadfasd