Doğan Alp Diziye Ne Zaman Katılacak

Sinema-Dizi 11 Kasım, 18:42'de eklendi
  • 0 paylaşım
  • 735 OKUNMA

Üçüncü sezona bomba gibi başlayan ve milyonları ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisinde, yeni sezonda göremediğimiz Doğan Alp diziden mi ayrıldı dedikoduları yapılmaya başlanmıştı.

cawfclqw0ailv6s

Doğan Alp

Kayı Boyunun Erzurumdan Bizans sınırlarına kadar olan bu göçüne katılmış ancak üçüncü sezonun başlaması ile birlikte ekranlarda görünmemiştir. 63 ve 64. bölümlerde hatunu Banuçiçek Hatunun serzenişide merakları iyice arttırmıştı. Banuçiçek Hatun dizide ”öldü mü kaldı mı” haberim bile yok tarzında serzenişte bulunuyordu.

Bu iddialar arasında, Doğan Alp karakterini canlandıran Cavit Güner‘in Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrıldığı söylemleri en öne çıkan gündem konularından biri oldu. Yeni sezonun ilk bölümünde sadece bir kez adı geçen Doğan Alp, bir görev için Ertuğrul Bey tarafından vazifelendirilmiş ancak bu görevin ne olduğu konusunda bilgi verilmemişti. İlk bölümün ardından ekranlara gelen diğer bölümlerde de Doğan Alp isminin neredeyse hiç telaffuz edilmemesi dizinden ayrıldığı ihtimalini gündeme getirdi.

Ancak, dizi yapımcılarından gelen açıklamayla bu iddialar çürütüldü. Buna göre, önümüzdeki bölümlerde Doğan Alp’i yeniden dizide görebileceğiz.

Önümüzdeki bölümlerde dizide göreceğimiz Doğan Alp 65. Bölümde yani önümüzdeki hafta diziye dahil mi oluyor?

Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanının son bölümünde Tristanı pataklayan kurt postunun içerisindeki kişi çok büyük ihtimalle Doğan Alp. Fragmanın sonuna iyice bakıldığında yüzü açık bir şekilde belli oluyor. Buda Doğan Alp’in 65. Bölümde diziye dahil olacağını gösteriyor.

dogan-alp

65. Bölüm Fragmanındaki Son Kare

Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Sayac
21